Türk Yapımı Zula Steam İçin Yeşil Işığı Kaptı!

Bir çok güzel oyunun tanınmasını sağlayan Steam Greenlight uygulaması sayesinde Türk yapımı bir oyun olan Zula da Steam oyunları arasına katılmayı başardı. Tabii ki de değerli oyuncuların verdiği desteklerle!

Zula ekibi 17 gün boyunca oyunun Steam üzerinde yer alması için oyuncuları desteğe çağırdı ve görünüşe göre o istedikleri desteği de aldılar. 17. günün sonunda Steam platformuna katılmayı başaran Türk yapımı oyun, normalde de olduğu gibi ücretsiz oynanmaya devam edilecek.

dsaas

Bu güzel haberin üzerine, zaten oyuncularına bol bol etkinlikler düzenleyen şirket; yarın 23:59’a kadar oyuna giren herkese “Mehmetçik TR RS” “SPAS-12” “Komando Bıçağı” “Desert Eagle” ve “%15 XP arttırıcı” eşyalarını hediye edeceğini de açıkladı. Tabii ki oyunu da halen internet sitesi üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Bir Türk oyununun bu kadar destek alarak Steam platformunda da yayınlanması insanı tabii mutlu etmiyor değil. Şuan için oyunu Steam üzerinden anında oynayamıyorsunuz ancak ilerleyen günlerde oyunu indirerek verdiğiniz desteği arttırabilirsiniz. İyi yerlere gelmesi dileğiyle Lokum Games’e tebrikler!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super