Yeni Mobil Aksiyon RPG – Wrath of Dragon Geliyor!

Wrath of Dragon

Türkiye’de 13 yıldır en çok oynanan MMORPG oyunlarından Knight Online’ın da yayıncılığını üstlenen NTT Game, geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürdüğü Knights of Dungeon’dan sonra 2. mobil oyunu Wrath of Dragon’u oyun severlere sunmaya hazırlanıyor. Yine Knights of Dungeon gibi IOS ve Android platformları üzerinden oynanabilen Action RPG (Aksiyon Rol Yapma Oyunu) türündeki Wrath of Dragon’da amacınız savaş alanlarını tamamlayarak kaliteli ekipmanlar elde etmek ve diğer oyunculara karşı yapacağımız mücadelelerden galip çıkarak sıralamanın en üstüne ulaşmak. Bu zorlu yolculuğunuzda en büyük destekçiniz ise yanınıza alacağınız Paralı Askerler olacak.

Asya versiyonunda 1.000.000 – 5.000.000 arası indirme sayısına ulaşan Wrath of Dragon ülkemizde ve Avrupa’da CBT (Kapalı Beta) olarak 21 Aralık’ta, OBT (Açık Beta) olarak da 4 Ocak’ta erişilebilir olacak.

Wrath Of Dragon’da Sizleri Neler Bekliyor?

*Gerçek Zamanlı PvP

*Sürükleyici Aksiyon ve RPG Deneyimi

*Klan Sistemi ve Klan Savaşları

*4 Ana Karakter Sınıfı (Büyücü, Suikastçı, Savaşçı, Okçu)

*300’den Fazla Paralı Asker

*4 Farklı Zorluk Modunda 168 Savaş Alanı

*4 Farklı PvP Modu

*Detaylı Kahraman ve Ekipman Geliştirme Sistemi

*Gelişmiş Beceri ve Kombo Sistemi

 

PvP – Diğer Oyuncular ile Mücadele

Şu ana kadar oyunun hep PvE unsurlarından bahsettik. Peki PvP’si nasıl? Hemen cevaplayalım; Wrath of Dragon oyuncuların isteyebileceğini her türlü PvP deneyimini sunuyor. Birçok oyunda olmayan Live Action (Anlık Savaş) özelliği oyunun en dikkat çekici PvP unsurlarından biri. Yani siz mücadeleye başladığınızda karşınızdaki oyuncu bilgisayar tarafından değil, gerçek oyuncu tarafından yönlendiriliyor.

Oyunda diğer oyuncular ile mücadele edebileceğiniz 4 farklı PvP modu mevcut.

*Normal Savaş: Karakteriniz ve 2 paralı askeriniz ile savaş alanında farklı bir oyuncuya karşı mücadele edebilirsiniz.

*Takım Savaşı: Sistem tarafından 3vs3 şekilde eşleştirilerek savaş alanında mücadeleye girebilirsiniz.

*Klan Savaşı: Klanınız ile birlikte diğer klanlara karşı mücadele edebilirsiniz.

*Kuşatma Savaşı: Wrath of Dragon’da her oyuncunun bir kalesi bulunuyor ve bu kaleler oyuncuların sahip oldukları paralı askerler tarafından korunuyor. Kuşatma Savaşı’nda farklı bir oyuncunun kalesini kuşatarak zafer elde etmek için mücadele edersiniz.

Oyunun Hikayesi

Lapis Kıtası’ndaki 100 yıllık savaştan sonra, şeytani pagan Phaimon önüne çıkan her şeyi yok etmeye başladı. Daha önce kıtadaki savaşın sona ermesini sağlayan 5 kahraman, Phaimon’u durdurmak için Tanrı tarafından kutsandı ve hapsedilmesini sağladı. Bu mücadelede 5 kahramanın yanında 3 paralı asker ön plana çıktı; Terk, Hoget ve Krister…

Zamanla daha da tanınan bu 3 paralı asker gizemli bir zindana gönderildiler. Zindana girer girmez Krister’ın daha güçlü olabilme arzusu, onu şeytani Phaimon’un yardımcısı Sharen Hoast’un ruh parçalarını toplamaya itti. Sharen Hoast, Krister’ı Meir soyundan gelmesi ve Phaimon’u tekrar uyandırmak için mükemmel bir seçim olarak görmesi sebebiyle bedenini ele geçirdi. Ölümcül Phaimon tekrar hayattaydı!

Terk ve Hoget da bedeni ele geçirilen arkadaşlarını kurtarmak ve beş kahramanın desteğini alarak Phaimon’u yenmek için yola çıktılar.

 

Ek Bilgi

Sizlere oyun hakkında ek bir bilgi daha verelim; Wrath of Dragon’un yapımcısı, Türkiye’nin efsane MMORPG’si Knight Online’ın da yapımcılığını üstlenen MGame firması. Bakalım Wrath of Dragon’da abisi Knight Online gibi Türkiye’de bir efsane olabilecek mi?

Wrath of Dragon Açık Dünya unsurlarına sahip bir oyun. Oyunda bulunan Şehir Merkezine giderek klanınız için yeni üyeler toplayabilir, diğer oyuncular ile PvP yapabilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve alanda bulunan görevleri yerine getirerek altın ve eşya ödülleri kazanabilirsiniz.

Genel olarak oyun oldukça başarılı görünüyor. 21 Aralık’ta başlayacak olan Kapalı Beta veya 4 Ocak’ta başlayacak Açık Beta sürecine katılarak oyunu denemenizi tavsiye ediyoruz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super