Başarılı Koç Woodbuck Görevden Ayrıldı!

Sezonun başından beri Team SoloMid takımı içerisinde koçluk yapmış olan KC ”Woodbuck” Woods, dün akşam twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Team SoloMid takımıyla yollarını ayırdığını açıkladı!

sdfsd

Team SoloMid takımı şu anda 7-3’lük bir seriyle, LCS’de ikinci sırada yer alıyor. Bu durum hayranları memnun etse de bir çok hayran bu ayrılıktan sonra baya üzülecek gibi duruyor. Çünkü ilk başta yeterince iyi olmadıklarını fakat Woodbuck’ın ekibe katılmasından sonra takımın yavaş yavaş toparlanmaya başladığının düşünen hayranlar bir an önce bu ayrılıkla ilgili geçerli bir sebep beklediklerini söyleyebiliriz.

Team Solomid takımının yönetiminden ise henüz resmi bir açıklama gelmese de Woodbuck, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, oyunculara duyduğu saygıdan dolayı sebebini belirtemeyeceğini söyledi.

Bu ayrılığın nedenleri arasında fanların konuştuğu bazı spekülasyonlar da var. Bu spelükasyonların çıkması da normal karşılanıyor çünkü, Woods ve oyuncular arasında bazı konuşmalar da dahil olmak üzere: Fanlar TSM’in kendi belgesel serisi sayesinde perde arkasında neler olabileceğini üzerinde oldukça benzersiz bir perspektife sahip.

Bu ayrılıkla birlikte TeamSoloMid takımının bu hafta oynayacağı Cloud9 ve Dignitas maçlarına ise stratejik koçları  Joshua ”Jarge” Smith yönetiminde çıkması bekleniyor. TSM’e gelecek maçlarında başarılar!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super