Sıradaki Major Turnuva – ESL One Cologne

MLG Columbus turnuvası biteli daha sadece 1 hafta oldu ancak yeni 1 milyon dolarlık Major turnuva Valve tarafından açıklandı bile. ESL One Cologne, büyük takımların büyük ödüller için yarışacağı sıradaki Major turnuva. Ve evet kutu da düşüyor!

Turnuva 5 Temmuz tarihinde başlayacak ve 5 gün boyunca büyük bir heyecan ile devam edecek. Turnuvaya MLG Columbus’un en iyi sekiz takımı eleme olmaksızın direkt katılabilecek. Columbus turnuvasında gruptan çıkmayı başaramayan 8 takım ise eleme yoluyla turnuvaya katılmayı hedeflemek zorunda.

Geçen sene ESL One Cologne turnuvasının tarih kitaplarına geçebilecek bir kapasitede olduğunu söyleyen Pro Gaming Başkanı Ulrich Schulze bu sene yaşanacak turnuva ile ilgili çok daha büyük umutlar verdi.

Her zaman geliştirebileceğimiz şeyler mevcut ve geçen sene yaptıklarımızdan önemli dersler çıkartarak 2016’da umarım daha büyük bir tecrübe yaşatacağız, hem offline hem online olarak.

Şu an satış halinde olan biletlerin fiyatları 41 ile 301 Euro arasında değişiyor. İlk başta çok gibi görünse de yaşanacak ve oynanacak bu maçlara kesinlikle değecek bir fiyat. Tabii kim bilir belki de aramızda çok zengin olanlar vardır. Özel bir locadan seyretmek isterseniz €2,999 – $3,500 fiyat aralığında bir bilete de sahip olabilirsiniz.

Ya da başka bir seçenek daha var. Bizim gibi Twitch üzerinden izleyip kutu düşürmeye çalışabilirsiniz!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super