Ünlü CS:GO Harita Yapımcısı FMPONE Yeni Harita Yayınladı !

Ünlü harita yapımcısı yani de_cache de_season gibi haritalarda emeği geçmiş Shawn “FMPONE” Snelling , geçtiğimiz gün topluluğa yaptığı yeni bir haritayı sundu ! Bakalım yeni harita de_santorini nasıl bir tepki toplayacak ?

Haritanın yeri ve ismi ise Ege denizinde bulunan bir Yunanistan adasından geliyor ve yapısı olarak rekabetçi maçlara , turnuvalara uygun bir halde. Tasarım ise genel olarak açık renklerden oluşup içinde fazla renk bulundurmuyor. Eğer güzel tepkiler toplanırsa bu haritayı ilerleyen günlerde arenada görme şansımız ise gayet yüksek.

Harita yapımcısı Shawn “FMPONE” Snelling , de_cache ve de_season haritalarının belli bölümlerinin yapımcılığı ile tanınıyor. Yayınladığı yeni harita ise Counter Strike’dan alıştığımız diğer haritalara göre daha açık renklere ve ışığa sahip. Bu özelliği ile birlikte diğer haritalardan rahatlıkla ayırt edilebiliyor. Aşağıda vereceğimiz haritanın taslağına bakarsanız ise haritanın durumunu daha iyi anlayabilirsiniz.

1446484947.007

Haritada da görebileceğiniz üzere , eğer kabul edilirse verilecek komutlar ve taktikler cidden kazanmaya bizi götürecek en büyük yol olarak gözüküyor. Çünkü harita üzerinde cidden kullanılabilecek bir sürü spot ve taktik geliştirilebilecek yer var.

Haberimizin sonlarına doğru yaklaşırken ise eğer siz de bu güzel haritayı ilerleyen günlerde oynamak ve izlemek istiyorsanız buraya tıklayarak Steam atölyesinden oy verebilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super