TSM Yeni CS:GO Kadrosunu Açıkladı!

Eski TSM oyuncularının takımdan ayrılıp Astralis ekibine katılmaları üzerine Team SoloMid yönetimi yeni bir CS:GO takımı oluşturmak üzere çalışmalarına başlamıştı ve oyuncu arayışları sonucunda yeni kadro resmi olarak duyuruldu!

Yeni takımın 3 oyuncusu eski ekibe göre biraz tecrübesiz olarak görülse de kalan 2 yeni oyuncunun tecrübeleri ve takım dayanışması ile TSM yönetiminin bu takıma güveni çok yüksek seviyede. Oyunculara gelecek olursak takım içerisinde yer alan 2 tecrübeli oyuncu Cloud9 ekibinde yer almış Kory “SEMPHIS” Friesen ve CLG ekibine yer almış Pujan “FNS” Mehta.

96809497c3e60ad29db8925e2ba14808

Bu tecrübeli oyuncuların yanında yer alacak 3 genç yetenek ise Timothy “autimatic” Ta, Hunter “SicK” Mims ve Daniel “vice” Kim. Ayrıca Soham “valens” Chowdhury de sürekli olarak takımın koçluk görevini üstlenecek.

Yapılan resmi açıklamaya göre ekip ilerleyen günlerde Gaming House yerleşimine başlayacak. Takımın taraftarlar önüne çıkarak kendilerini ilk defa gösterecekleri turnuva ise MLG Colombus 2016 elemeleri. Bakalım elemelerde bu yeni takım eski TSM ekibinden daha iyi potansiyelleri olduklarını gösterebilecek mi?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super