Türkler Tarafından En Korkunç Mobil Oyun: THE FEAR!

Daha önce Kickstarter’da başarıya ulaşan ve T.R.O.T.A.N oyunu ile tanıdığımız Genetic Studios şimdi de başka oyunlar ile GİST alanında bulunacak. The Fear oyunu ile Mezo Digital adlı dijital bir firmanın da desteğini alan grup Android,IOS ve Windows Phone olmak üzere 3 platforma da oyunlarını çıkartacaklar. Bu başarılı ilerleyiş ile beraber Gaming İstanbul’da Indie Game Development alanında bulunacak Genetic Studios, ziyaretçilerini bekliyor!

Ayrıca oyun severler The Fear’ın yanında, Kickstarter’da başarıya ulaşan T.R.O.T.A.N adlı bilim-kurgu oyunlarını da deneme şansını elde edebilecekler. The Fear etkileyici ve benzersiz senaryosu ile de dikkatleri bir hayli üstüne çekmiş durumda. Gelin isterseniz bir göz atalım.


HİKAYE

“Marta’ya bir şeyler olmaya başlamıştı. Garip davranıyordu. Birkaç ay sonra teşhis kondu. Marta ruh hastasıydı ve çaresi yoktu. Ürküten hareketler sergiliyordu. Kendisine zarar vermeye başlamıştı. Tek seçenek onu akıl hastanesine götürmek ve ondan ayrılmaktı. Çok çaresizdim ama ailemiz için en iyisi buydu. Onu hastaneye götürdükten birkaç ay sonra Serena ile tanıştım ve Marta’yı unutmak için onunla evlendim. Kızım da ben de çok mutluyuz artık. Fakat geceleri bir şeyler hissediyorum sanki. Son günlerde sürekli eski eşim Marta’nın akıl hastanesinde intihar ettiğini görüyorum. Bazen değişik sesler duyuyorum. Ve tüm bunlar beni çok korkutuyor. Eşime ve kızıma bundan bahsetmiyorum çünkü endişelenmelerini istemiyorum. Ne yapacağımı bilmiyorum, bildiğim tek şey bu olanlara daha fazla dayanamayacağım..”

Her şey ters gitmeye başladı. Peşinde birisi var ve ailen tehdit altında. Acilen evine dönüp eşin ve kızının iyi olup olmadıklarına bakmalısın. Sakın korkuna yenilme ve her şey geç olmadan ailene ulaş!


OYUNUN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

– Derinden etkileyen hikaye

– Yüksek kalitede grafik

– Gerilim ve korku içeren atmosfer

– 7 farklı dil seçeneği

– Alternatif bitiş seçeneğiyle 9 farklı bölüm

– Kolay yönetilebilen kontroller

– Android, iOS ve Windows Phone uyumlu

– Mobil platformda en korkunç oyun


Son Olarak

Oyunun yapımcıları GİST etkinliğinde sevenleriyle buluşacak. Stantlarına uğrayıp League Factory’den bir selam götürmeyi eksik etmezsiniz artık sevgili okurlar!(Tam bir Güzin abla)

Detaylı bilgi için Genetic Studios’un sosyal medya hesapları;

Facebook  Twitter 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super