Tom Clansy’s The Division’da İlginç Sorun!

Ubisoft’un yıllarca merakla beklenen oyunu Tom Clansy’s The Division’ın tam sürümü dün çıkışını gerçekleştirdi. Ancak yeni oyunda oyuncuların düşüncülerine göre oluşan bir sorun (ya da ince düşünce) herkeste şaşkınlık yarattı.

l0tZFDantXdc1N

Son yıllarda çıkarttığı oyunlar ile beklentileri karşılayamayan dünyaca ünlü oyun stüdyosu Ubisoft’un yeni oyunu Tom Clansy’s The Division, dün tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirdi. Oyun hakkında ilk izlenimler hızla paylaşılırken dünyaca ünlü forum sitesi Reddit’te yapılan bir paylaşımda oyuncuların safehouse’ta NPC ile konuşmak için birbirlerini geçemediği ve ortaya bir sıranın çıktığı paylaşıldı. Ayrıca oyunun fizik motorunda da çok büyük eksiklikler olduğu belirtildi.

Oyun içerisindeki bu fizik motoru yüzünden oyuncuların NPC ile konuşmak için sıraya girmesi, oyun kamuoyu tarafından tepki topladı ve ‘saçma’ olarak nitelendirildi. Paylaşımda, bu durumun kötü düşünüldüğü ve oyuncularda büyük bir hayal kırıklığı yarattığı da belirtilirken Ubisoft’tan konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmedi. Ancak yaşanan bu durum oyuncuların aklına ister istemez büyük umutlarla beklenmesine rağmen ‘fiyasko’ olarak nitelendirilen ve yine bir Ubisoft oyunu olan Watch Dogs’u getirdi.

rsAbBmrJ03fifq

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super