İstanbul – Team Secret Gaming House Turu!

Son zamanlar da popüleritesi iyice artan eSpor, gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. Özellikle de belli bir hayran kitlesine sahip olan takımlar, en büyük gelişmelerden nasibini alan taraf oluyor. Bu gelişmelerden takımları en çok etkileyen ise takım sahiplerinin oyuncularına daha rahat bir ortam istemesi.

Oyuncuları rahat ettirmenin, antrenmanlarını birlikte daha iyi yapmalarını sağlamanın en iyi yolu ise bildiğiniz üzere “Gaming House” ve işte bu yazımızda Team Secret takımının Türk direktörü Kemal Sadıkoğlu ile mükemmel bir gezi düzenleyeceğiz. Hem de en önemlisi evin içerisinde “Hamam” var ve bu ev İstanbul sınırları içerisinde!

Kemal Sadıkoğlu Twitter üzerinden paylaştığı gönderi ve Facebook üzerinden yaptığı canlı yayın ile taraftarlara takımının yeni evini tanıttığı gibi Team Secret fanlarının heyecanla izlediği yayında Türk direktör, takımın hiçbir masraftan kaçınmadığını ve oyuncuların gerçekten lüks koşullarda yaşayacaklarını da böylece kanıtladı. Tabii arkadan gelen Türkçe seslere şaşırmamanızı tekrardan öneriyoruz. Dediğimiz gibi bu ev İstanbul içerisinde.

Türkiye eSpor ortamında göremediğimiz ancak yabancı takımlarda gördüğümüzde çok imrendiğimiz en büyük konu ise tabii ki de oyuncular için bir havuzun, yanında da hemen barbekünün bulunması. Yapım aşamasında olan Team Secret Gaming House’ı içerisinde tahminen şuan için bilgisayarlar ne yazık ki yok. Ancak oyuncular eve yerleştikten sonra başka bir yayının daha olabilmesi çok büyük ihtimal. Umarız bir gün İstanbul’da biz de Team Secret Gaming House turu düzenleriz.

Kısacası en yakın zamanda Türkiye takımlarından da böyle oluşumları görmek için can atıyoruz. Umarız bir gün bizim de bir eSpor takımımız imkanları sayesinde böylesine güzel bir eve sahip olur, biz de haberini yaparız!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super