SuperMassive’in Wildcard Rakipleri Belli Oldu!

Ülkemizi bu sene IWCI turnuvasında temsil edecek olan SuperMassive ekibinin rakipleri kesinleşti. Thaldrin’in at adamlığından çekmediği kalmayan INTZ e-Sports başta olmak üzere bu sene maçlar çok ilginç olacağa benziyor.

Kesinlikle söylememiz gerekiyor ki bu sene rakiplerimiz daha iyi ve daha güçlü olacak. Karşılaşacağımız 8 takımın bazıları bizle daha önce oynamasına rağmen, bazıları ise ilk defa Wildcard sahnesine çıkmanın heyecanını taşıyacak. İsterseniz gelin rakiplerimizin kim olduğuna daha yakından bakalım.

das

Öncelikle hepimizi şaşırtacak bir takım ile başlayalım. Geçtiğimiz senelerde takımlarımıza karşı iyi performans sergileyen ve kendini taraftarlara hatırlatmayı başaran Bangkok Titans ne yazık ki ligi birinci bitirmeyi başaramadı ve turnuvaya katılma hakkını Saigon Jokers takımına kaptırdı. Ligdeki rakibini 3-1 gibi rahat bir skorla mağlup eden Saigon Jokers rakiplerimizden sadece bir tanesi.

Okyanusya bölgesinden bizi zorlayacak bir ekip, The Chiefs, geçtiğimiz senelerde mağlup etmeyi başardığımız, Brezilya bölgesinden INTZ e-Sports, kendini sürekli olarak geliştirmeyi başaran, Japonya bölgesinden DetonatioN Gaming ve orta koridor oyuncusu ile bizi çok zor durumlara sokan Hard Random önceden karşılarında oynadığımız, oyun tarzlarını az çok tahmin edebildiğimiz diğer rakiplerimiz.

Güney Latin Amerika ve Kuzey Latin Amerika bölgelerinden ise daha önce Wildcard sahnesinde bulunmamış Isurus Gaming ve Lyon Gaming de rakiplerimiz arasında yer alıyor.

12931052_1042651605776374_7856231267911038544_n

Temsilcimiz açısından ise her şey gayet olumlu görünüyor. Özellikle oyuncuların çoğunun büyük baskı altında oynamaya alışkın olması ve takım uyumunun git gide artması rakiplerimizi korkutabilecek sadece 2 etken.

16 Nisan tarihinde Meksika sınırları içerisinde başlayacak olan bu heyecanda kalbimiz her zaman SuperMassive ekibinden yana. Turnuvayı kazanın Wildcard boyunca her yere bayrak asalım çocuklar!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super