SuperMassive CS:GO Kadrosunu Kurdu, Geliyor!

League Of Legends Şampiyonluk Liginde kadrosu ile birlikte çok ses getiren SuperMassive, şimdi de Türkiye eSporu içerisinde CS:GO sahnesine katılıyor. SuperMassive CS:GO ekibi dengeleri bozmaya geliyor. Hem de çok sağlam bir kadroyla! 

Geçtiğimiz günlerde düzenlediğimiz CS:GO Arena turnuvamızda Space Soldiers takımını yenerek turnuva birincisi olan Sons Of Snakes takımı, artık SuperMassive ismi altında oynayacak ve turnuvalarda boy gösterecek. Türkiye’de League Of Legends kadar gelişmemiş olan CS:GO sahnesine, SuperMassive gibi imkan bakımından güçlü kulüplerin gelmesi ise cidden iyi şeylerin habercisi olabilir.

kerimhansup

Sons Of Snakes takımının oyuncuları cidden birbirleri arasında iyi anlaşan bir yapıya sahip. Bundan önce Zone eSports organizasyonundan yöneticiler ile olan anlaşmazlıkları sonucunda ayrılan ekip, şimdi SUP adı altında ve büyük ihtimalle bir Gaming House içerisinde daha başarılı olacaktır.

Turnuvalara katılacak, maçlarda boy gösterecek ünlü kadro ise şu şekilde:

  • SUP mini =DD
  • SUP mag0o
  • SUP LEGOO
  • SUP Glovee
  • SUP Tokmakhead (KeRiMhAn)

Türkiye’de CS:GO üzerinde yaşanan büyük rekabete bakalım yeni isimleri altında bu ekip nasıl bir uyum sağlayacak. İlerleyen turnuvalarda bunları görmek için sabırsızlanıyoruz.

Umarız Türkiye’de CS:GO daha da ileri gider!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super