SuperMassive Akademi Takımı “TNG” Kuruldu!

Kış Mevsimi Şampiyonu ve Meksika’da düzenlenecek Wildcard turnuvasında ülkemizi temsil edecek olan SuperMassive, dün yaptığı açıklama ile birlikte “SuperMassive: The Next Generation” adı altında akademik takım çalışmalarına başladığını resmi olarak duyurdu. Eğer siz de bu takımda yer almak istiyorsanız SuperMassive akademi takımıyla ilgili detaylar haberimizde!

Genç oyuncuların eSpor kariyerlerine başlamasında büyük bir rol oynayan akademi takımları arasına giren “SuperMassive TNG” kadrosunda siz de yer almak istiyorsanız, başvurunuzu hemen buradan hazırlayabilirsiniz.

Başvuru ile ilgili bir diğer önemli detay ise başvurular değerlendirilirken liglerden çok dereceli maç istatistiklerine bakılacağı. Bu kararı verirken Naru’nun profesyonelliğe adım atarken Avrupa sunucusunda Gold olduğu detayını veren SuperMassive TNG sayfasının yeni oyuncularını belirli testlerden sonra açıklaması bekleniyor.

Sıkça gelen sorular karşısında SuperMassive ekibinin menajeri olan Alperen “BunDem” Güngör’ün yaptığı açıklamaya da hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

154

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super