Space Soldiers Dream Hack Marsilya’ yı Sallayacak

Space Soldiers takımı Dream Hack Marsilya elemelerinde adeta Türk rüzgarı estirerek zafer kazanmayı başardı. Elemelerde önce çeyrek finalde Bulgar Bpro ekibiyle karşılaşan temsilcimiz, rakibini 2-0 ile geçmeyi başarmıştı.

Bu güzel sonucun ardından adeta finallerde bende varım havası estiren Space Soldiers ekibinin diğer rakibi ise North ekibi idi. Bu önemli karşılaşmanın haritaları Cobblestone, Nuke ve Inferno olarak belirlendi.

İlk haritayı Cobblestone olarak seçen Türk ekibi bu haritada zor bir zafer de alsa diğer harita için epey bilenmişti. Nuke haritasında ilk yarıyı alan ekip ikinci yarıda geriye düştü ve skor eşitlenmişti.

Inferno’ nun ilk yarısı oldukça çekişmeli sahneler gösterirken Space Soldiers T tarafında oldukça başarılı bir performans gösterdi.  İlk iki haritada sırasıyla 34 ve 30 frag alan İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’e Nuke’ün aksine bu haritada Engin “MAJ3R” Küpeli’den skor desteği gelince temsilcimiz rahat bir galibiyete uzandı.

2-1 skorlu zafere imza atan Space Soldiers ‘ ta Marsilya biletini cebine atmış oldu. Fransa’nın Marsilya kentinde düzenlenecek turnuva 16 takımdan oluşacak ve bu takımlar 18-22 Nisan tarihleri arasında 250.000$’lık ödül havuzundan aslan payını alabilmek için mücadele edecek.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super