SKT T1’de Yaprak Dökümü

Dünya Şampiyonasında şampiyon olan SK Telecom T1’de adeta yaprak dökümü yaşanıyor. Sezon birden bu yana, takımların, oyuncuların ve hayranların konuştuğu şampiyonun laneti yani Dünya Şampiyonu olan takımın diğer sene Dünya Şampiyonasına katılamama olayı bakalım bu sene de SKT T1’in başına gelecek mi ?

Şampiyonanın en değerli oyuncusu seçilen MaRin 3 gün çönce SK Telecom T1’den ayrıldı. Takımdan tek ayrılan isim ise MaRin değil. SKT’nin yedek ormancısı T0M ve yedek orta koridoru Easyhoon da MaRin ile birlikte takımdan ayrıldı. Çin ve Kore ligindeki takımların hedefi olan Easyhoon yedek kulübesinde oturmak istemediği için takımdan ayrıldığını belirtti. Bahar mevsiminde SKT’nin KOO Tigers’a karşı aldığı 3-0 galibiyette dikkatleri üzerine çeken T0M’un takımdan neden ayrıldığı ve hangi takıma katılacağı şu anda bilinmemekte.

marin2


Şimdilik bu oyuncuların hangi takımlardan boy göstereceği ile ilgili bir açıklama gelmese de Bu sezon SK Telecom T1’in işi zor gibi gözüküyor. Umarız yeni takviyeler ile birlikte SKT T1 gücünü tekrar gösterir ve laneti bozar !

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super