Sevgiliniz İle Birlikte Oynayabileceğiniz 5 Muhteşem Oyun!

Oyun oynamayı seviyor olabilirsiniz ancak sevgili ile oyun oynamak başkadır! Eminiz ki bir çok aktivite yapıyorsunuzdur çift olarak, ancak bizleri düşünen sevgili oyun firmalarının bize sunduğu aktivitenin ve eğlencenin oyun halini de denemeyelim mi? İşte sizin için derlediğimiz sevgiliniz ile birlikte oynayabileceğiniz 5 muhteşem oyun!

portal 2

Portal 2

Birbirinizin arkasını kollayacağınız, aynı zamanda ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu kanıtlayabileceğiniz ve en önemlisi kaçmanın ve kovalanmanın tadına belki de ilk defa aynı taraftan varabileceğiniz harika bir kaçış oyunu!


 

mortal kombat x

Mortal kombat X

Atarilerde ne adaptörler ısıttık bu oyun uğruna! Kim derdi ki yıllar geçecek, o küçük çocuklar büyüyecek, Mortal Kombat bu hallere gelecek, bugün Xboxlarda, Playstationlarda, bilgisayarlarda oynayacağız biz Mortal Kombat’ı… “Xbox mı? O ne ya?”

Hayat garip! Teknoloji bu kadar ilerlemişken, oyunlar da bu kadar gelişmişken, o zamanlar tek başımıza keyifle oynadığımız bu oyunu neden bu keyfi şimdi sevgilimiz ile paylaşmayalım? Azim ile kolayca öğrenilebilecek bu oyunu romantik bir hale bile getirebilirsiniz. Öğrenme aşamasında single oynayan sevgilinizin ilk maçı kaybetmesi halinde, onun için kalan maçları kazanarak, onun gönlünde taht kurabilirsiniz.


 

Don't Starve Together

Don’t Starve Together

Bahçenizden meyve ve sebzelerinizi toplarken huzur bulacağınız, doğal hayatın huzurunu yaşamaya çalışırken, aynı zamanda doğanın korkutucu taraflarıyla da mücadele etmeniz gereken, sevgiliniz ile oynayabileceğiniz ve çabucak öğrenebileceğiniz gerçekten muhteşem bir oyun.


 

five-nights

Fıve Nıghts at Freddys 3

Gerçekten çok basit ama bir o kadar da korkutucu bir oyunumuz Five Nights at Freddys. Sevgiliniz ile bir aradayken kesinlikle denemeniz gereken, birbirinizin surat ifadeleri ile deli gibi eğleneceğiniz, önce geren, sonra güldüren, tadında bir korku oyunu arayanlara…


 

Flatout2

Flat Out 2

Sevgiliniz ile yan yana olmasanız bile keyifle oynayacağınız, hatta belki de tüm tartışmalarınızın sonunu getirebilecek, (Kendinizi çok kaptırırsanız yeni tartışmalar da yaşayabilmeniz mümkün tabii. Bu sebeple kontrollü olmak gerek!) çarpışan arabanın online oyun halini yapmışlar. Fazlaca keyif alacağınızı düşündüğümüz bu oyunu listemize almadan olmazdı tabii ki.

Oyun oynayabileceğiniz bir sevgiliniz yok mu? O zaman bu içeriği paylaşarak, listenizdeki karşı cinslere tatlı bir alt mesaj yollayabilirsiniz. Çok sempatik ve tatlı bir fikir değil mi?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super