Scream’in Yeri Boş Kalmadı!

Geçtiğimiz günlerde G2’dan ayrılıp Titan’ın sunduğu teklifi değerlendiren Adil “ScreaM” Benrlitom’un yerini Copenhagen Wolves oyuncusu Joakim “jkaem” Myrbostad doldurdu !

Daha önce yayınladığımız haberden de hatırlayacağınız üzere ScreaM yeni takımı G2’dan ayrılıp eski takımı Titan’a resmi bir dönüş yapmıştı. Bir süreliğine bu boşluğu geçici oyuncular doldursa da G2 yönetimi verdikleri kararla CW oyuncusu Jkaem’i kadroya kattı. Her ne kadar bir anlığına NIP ve G2 arasında transfer spekülasyonları çıksa da bu transferle birlikte şimdilik böyle bir şey olacak gibi gözükmüyor.

Yeni transfer “Jkaem” Norveçli ve 21 yaşında ve rating olarak bakıldığında eski takımı CW’da 0.3 fark ile en iyi 2. Oyuncuydu. Jkaem’in G2 kadrosuna oturacağından şüphesi olan arkadaşlar için dün Train haritasında Titan’a karşı oynanan maçın skorunu verebiliriz. Dün oynanan maçta G2 Titan’ı 16-2 gibi bir ezici skorla yenmeyi başardı. Jkaem ise bu takımda daha şimdiden orta sıralarda. 2 takımın gidişatını ilerleyen maçlar gösterecek gibi duruyor. Transfer üstüne Jkaem’den gelen yazı ise haberimizin hemen altında !

“G2.Kinguin’in bir parçası olmaktan çok mutlu ve gururluyum. Aslında bana göre bu bir hayalin gerçekleşmesi ! Bence bu kadro ile çok büyük işler yapabiliriz ! Ayrıca CPH Wolves kurucu ve oyuncularına da geçirdiğim güzel vakitler için ayrı olarak teşekkür etmek istiyorum.”

Bu transferden sonra ise G2 ve CW kadrosu aşağıdaki gibi oldu ;

Dennis “dennis” Edman                                                    Simon “twist” Eliasson
Havard “rain” Nygaard                                                      Erik “zende” Sundeqvist
Ricardo “fox” Pacheco                                                         Morten “zEVES” Vollan
Mikail “Maikelele” Bill                                                        Ruben “RUBINO” Villarroel
Joakim “jkaem” Myrbostad

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super