Team Huma’da Santorin Boşluğu Doldurulacak!

Team Huma kaptanı ve orman oyuncusu Santorin’in maddi durumlardan dolayı satılmasının ardından yerine geçecek profesyonel oyuncu sonunda kararlaştırıldı!

Eski Unicorns Of Love oyuncusu Rudy “Rudy” Beltran görünüşe göre Santorin’in yerini dolduracak kişi olarak belirlendi. Anlaşma yapılana kadar takımın eski koçu Kublai “Kubz” Barlas ormancı rolünde takımda bulunacak. Barlas Playoff süresince takımdaki bütün oyuncuların en iyilerini yapacakların da emin olmak istiyor ancak şuan için bir kontrat imzalamış değil.

Kontrat imzalanmamasının temel nedenlerin biri de tabii ki takımın yaşadığı ekonomik sorunlar. Team huma yöneticileri cidden hem avukatlar ile, hem de ödemeleri kaçırmaları ile birlikte sıkıntılar içinde boğulacak durumdaydı. Ancak Santorin’in satılması ile birlikte bu sorunlar biraz da olsa düzelecek gibi duruyor.

Santorin gibi bir oyuncunun yerinin dolması tabii ki çok zor ancak, takımın Rudy’e olan güveni de sonsuz. Türk oyuncumuzun da bulunduğu Team Huma umarız başarılı yerlere gelir. Tabii Holyphoenix bir değişiklik yapıp FORG1VEN’ın yerini almazsa 🙂

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super