YENİ PS4 GÜNCELLEMESİ BETA İLE GELECEK!

Geçmişte de birkaç kez olduğu gibi, Sony, Playstation4’e gelecek yeni güncellemesi için bir beta testi yapacağını duyurdu. Gelecek olan güncellemenin Mart ayının başında aktif olacağını bilsek de henüz neler içereceğine dair bir bilgi yok.

Yani 3.5 Playstation4 güncellemesinin neler içerdiği belli değil ama Sony’nin yayınlanmadan önce bunu test etmek istemesi sadece farklı bir şeyler geleceğini düşündürmekle kalmıyor ayrıca beklentiyi de büyütüyor.

Sony, Playstation bloğunda bu testin Mart ayının başlarında aktif olacağını duyurdu. Teste kabul edilenler ise yeni sistem güncellemesini nasıl indirip kullanacaklarını anlatan bir mail alacaklar.

Bu güncelleme, yayınlanmasından önce kullanıcıların bir kısmıyla paylaşılacak bir yazılım olduğu için haliyle bazı eksiklikler ve bozukluklar olacaktır. Neyse ki Sony, betaya kabul edilen oyuncuların bu durumdan rahatsız olmaları ihtimaline karşın, istedikleri zaman eski sürümlerine dönmelerine izin veriyor. Beta’ya seçildiğiniz ve güncellemeyi indirdiğiniz için her şey düzeltilene kadar bozuk bir sürümle oynamak zorunda kalmamanız mantıklı bir adım olmuş.

Son olarak, Sony betaya kabul edilen oyuncuları yenilikleri tartışmaları adına Playstation Forumlarına katılmaya teşvik etti. Böylece gönderilerin kontrol edilebileceğini ama şikayetlerin hepsinin güncellemenin son halinde bulunamayacağını da ekledi.

Beta testine başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super