Overwatch – Hanzo’ya Genel Bakış!

Yayınlanma tarihi her ne kadar verilmese de Blizzard’ın göz kamaştıran yeni oyunu Overwatch , Team Fortress 2 fanları başta olmak üzere şimdiden bir çok oyuncuyu kendine çekmiş
gibi gözüküyor. Peki beklentilerin çok yüksek olduğu bu oyunun karakterlerini birlikte tek tek daha yakından tanımaya ne dersiniz ? Her ne kadar Blizzard şu ana kadar oyun içinden 18 karakteri bekleyenlerin incelemesine sunsa da bizim bu seride inceleyeceğimiz ilk karakter ise eminim çoğu kişinin favorisi haline gelecek olan “Hanzo Shimada” !

Hanzo , tanıtımına göre oyun içinde “Defans” olarak rol alacak. Aslında şahsi olarak bu karakteri seçmemin en büyük nedenlerinden biri ise diğer karakterlerin aksine silah olarak
ok ve yay kullanması. Hanzonun da oyundaki her karakterin olduğu gibi normal atak dahilinde 4 yeteneği var. 4 yetenek 1 atak 2 skill ve 1 ulti olarak ayrılıyor. Yeteneklerin görünüşünü , nasıl kullanıldığını anlatan video ise haberimizin alt kısmında bulunmakta.

Hanzo’nun biraz da kişisel bilgilerine gelmek gerekirse tam adı “Hanzo Shimada” , paralı asker ve suikastçi olarak görev yapıyor. Görevlerinin ana üssü içinde bulunduğu ekip olan “Shimada Clan” ile birlikte Hanamura , Japonya. Blizzard’ın karakteri tanıtırken bize sunduğu slogana göz atmadan da geçmemek lazım tabii ki :

“With every death comes honor. With honor, redemption.”

Hanzo’nun yeteneklerine ve genel görünüşüne bakmak isteyen arkadaşların alttaki videoya bakmasını tavsiye ediyoruz ve en kısa zamanda Blizzard’ın şaheseri Overwatch oyununun yayınlanmasını bekliyoruz ! Karakterin daha fazla detayı ise kendi sayfasında bulunmakta ! Göz atmak için tıklamanız yeterli.

[starbox]

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super