Olofmeister Yerine Gelecek Oyuncu Bulundu!

Fnatic kısa süreliğine Olofmeister’ın yerine geçecek oyuncuyu resmi olarak açıkladı. Ünlü oyuncunun kolundaki problem geçene kadar yerini Niclas ‘PlesseN’ Plessen dolduracak.

Takımın en değerli oyuncularından birinin böylesine bir sakatlık yaşaması üzerine alternatif oyuncu arayışlarına geçen Fnatic sonunda aradığı oyuncuyu buldu. Ancak daha önce de söylediğimiz gibi son zamanların dominant ekibi, Olofmeister olmadan DreamHack turnuvasına katılmayacak.

Bu kısa süreli oyuncu değişikliğinin ardından yönetim alternatif oyuncuların arasından seçilebilecek, mekanik ve takım oyunu olarak en gelişmiş oyuncunun PlesseN olduğunu da belirtmeyi atlamadı. Niclas Plessen daha önce RUZKI takımının adı altında PGL bölge elemelerinde kendini göstermeyi başardı ve şimdi de yükselmeye devam ediyor.

olofmeister

Ayrıca Fnatic yönetim üyesi Patrik “cArn” Sattermon da son durumu açıklayan bir gönderi yayınladı:

Gelecek haftalarda Olof hem antrenmanlara hem de maçlara ara vererek rehabilitasyon sürecine önem verecek. Tabii ki de iyileşme dönemi boyunca oyuna geri dönmesi ile ilgili gerekli bilgileri almaya devam edeceğiz. Bu süreç boyunca taraftarlarımızın bizlere yolladığı iyi dileklerinden, yardımlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Genç, yetenekli ve kendini geliştirmeyi amaçlayan Niclas’ın takımımıza katılmasından dolayı oldukça mutluyuz. Olof’un yerini doldurması hiç kolay olmayacak ancak aynı zamanda çok tecrübeli bir takım ile birlikte oynayarak kendini geliştirmesi için bu zamanlar kendisi için çok büyük bir fırsat.

Yaşanan son değişiklikler ile birlikte Fnatic kadrosunun son durumu:

  • Robin “flusha” Rönnquist
  • Jesper “JW” Wecksell 
  • Freddy “KRIMZ” Johansson
  • Dennis “dennis” Edman
  • Niclas “PlesseN” Plessen
  • Olof “Olofmeister” Kajbjer (İyileşme sürecinde)
  • Viktor “vuggo” Jendeby (Koç)
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super