ESKİ TANRILARIN FISILTISINA KULAK VERİN!

5532QRKLPRFH1457575430997

Hearthstone’un resmi olarak yayınlanmasının ikinci yılında oyun tarihindeki en etkileyici değişiklikler ve ayrıca eşsiz yeni eklenti paketi hepimizi heyecanlandırdı. Whisper of the Old Gods eklenti paketi Hearthstone için yeni mekanikler içeren 134 kartlık bir seti oyuna getirecek.

Dört efsanevi karakter,  “Old Gods” yani eski tanrılar; World of Warcraft’ın Vanilla oyuncularının ya da eski raidleri yapmayı sevenlerimizin tanıdığı C’thun, Wrath of the Lich King döneminden Yogg-Saron, N’zoth ve Y’shaarj’ı kapsıyor. Diğer üçlü hakkında henüz bir bilgi yayınlanmasa da, C’thun destenizde olsa bile diğer 16 kart tarafından güçlendirilebilen, 10 Mana değerinde bir yaratık. Eklenti paketi aktif olunca, bu dönem aralığında giriş yapmış olan herkes otomatik olarak C’thun’u ve üç “Old Gods” paketini koleksiyonlarına eklenmiş olarak bulacaklar.

Standart ve Wild formatları, Standart formatın kısıtlı bir kart havuzuyla birlikte klasik mod haline geldiği zaman aktif olacak. Kayda değer sayıda var olan kart sayıları ise Standart mod yayınlandığında bir yama tarafından dengelenecek  -detaylar ise değişikliklerin yayınlanmasına yakın bir süre kala açıklanacak.- Pazartesi günü gelecek olan yama ile desteleri depolamak için dokuz yeni slot ve birkaç kullanıcı arayüzü seçili formatlarla birleştirildi. Buda gelecekte Hearthstone’un ne kadar değişeceğine dair işaret veriyor.

Eski tanrıların fısıltılarına kulak verin, savaştaki safını dikkatli seçin! Tabii bir de bizi takip edin.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super