NARUTO SHIPPUDEN ULTIMATE NINJA STORM ARTIK ESPOR KULVARINDA!

Bandai Namco Entertainment’ın Avrupa sorumlusu Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 ‘ü rekabete açık bir oyun sahnesine döndürmeyi temel alan STORM şampiyonasını sonunda herkese duyurdu!

Hem medya hem de Naruto hayranları tarafından en hareketli ve canlı Naruto oyun deneyimi olarak adlandırılan CyberConnect2’nun Naruto Shippuden: Ultimate Ninja STORM 4 yapıtı sadece bu ayın başında 1.3 milyondan fazla kişiye ulaştı. Hayranlar tamamen 3D savaş sahnelerini desteklemek adına yeniden yapılmış savaş sistemi ve sevilen shounen karakterlerinin olduğu bir liste ile Naruto’nun dünyasına girebilecekler.

Bandai Namco Entertainment Avrupa’nın ürün müdürü Benoit Scappazzoni, STORM Şampiyonasının 1.sezonu ile ilgili şunları söyledi

Birkaç yıldır STORM topluluğunun Avrupa, Orta Asya, Afrika ve Avustralya’daki gelişimini ve ayrıca yarışmalara olan büyüyen ilgilerini gözlüyorduk. Geçen yıl bu tür aktiviteleri desteklemek adına “STORM-LEAGUE” i başlattık. Bu yıl Storm League sayesinde STORM şampiyonasının ilk sezonunu düzenleyerek daha da ileri gidiyoruz! İlk sezon toplam 15.000€ nakit para ödülü olacak ve bu hafta başlayacak!  Efsanevi savaşlara hazır olun ve ESL Stüdyolarında ki finallerde görüşmek üzere!

Storm Şampiyonasının 1.Sezonu, Ultimate Ninja STORM 4 oyuncularını 15,000€ ile bir sıraya soktu. İlgilenenler ilk elemeler için bugünden itibaren başvuru yapabilir. Diğer iki eleme ise 7 Mart ve 10 Mart tarihlerinde açık olacak. Her turnuvanın galibi eve 100€ ile dönecek ve bu yıl 19 Mart’ta Köln’de ki ESL Stüdyolarında olacak büyük final için adını kesin bir şekilde listeye yazdırmış olacak. STORM Şampiyonasının 1.Sezon Büyük Finalleri ESL’in Twitch kanalı ve Bandai Namco Avrupa’nın Twitch kanallarında olmak üzere iki kanal aracılığıyla yayınlanacak.

Kayıt ve kurallar için resmi sayfayı buradan inceleyebilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super