NTT Game – Mad Tanks Geliyor!

Mad Tanks – Yeni TANK Oyununuz!

NTT Game bu sene ki çalışmalarına büyük bir hızla devam ediyor. Phantomers’a e-Spor tarafında yaptığı yatırımların ardından tekrardan e-Spor ortamına hareket katabilecek bir oyun daha getiriyor. Oyunumuzun adı “Mad Tanks” ve bu oyun bu sene adını fazlasıyla duyacağımız bir oyun olacak!

MMO Action türünde bir oyun olan Mad Tanks, adından da anlaşılacağı üzere sizlere çılgın bir tank savaşı deneyimi sunacak. Mad Tanks’ın Kapalı Beta tarihlerinin ise 4-6 Mart 2016 olması planlanıyor. Siz de Kapalı Beta’da bizimle oynamak için buraya tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Mad Tanks’de bizleri neler bekliyor?

100’den fazla tank çeşidi olan Mad Tanks, 7 farklı oyun modu ve çeşitli güçlendirmeler sunan 100’e yakın mürettebat ile sizlere birçok farklı varyasyonda oyununuzu sergiletecek. Oyuna ilk giriş yaptığımızda bize sunulan 4 farklı tank arasından birini seçerek oyunu oynamaya başlayacağız. Oyunda bizi en çok sevindirecek durum ise oyun içi kazandığımız tecrübe puanları ve kaynaklarımızla tanklarımızı en üst noktaya kadar geliştirebiliyor olmamız. Yani buradan anladığımız oyun P2W değil!

Mad Tanks’de Dereceli Eşleşme ve PvP’nin yanında PvE oyuncuları için de birçok senaryo olacağını rahatça söyleyebiliriz. Ek olarak belirtelim; Dereceli Eşleşmeye girebilmeniz için 8. seviye bir tanka sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca bu oyun için adil bir Dereceli Eşleşme sistemi bizleri bekliyor olacak.

Artı olarak arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile birlikte müfreze(Clan-Guild) kurabileceksiniz. İlerleyen zamanlarda Müfreze Savaşları ve Müfreze Sıralaması aktif olacaktır. Oyun Açık Beta’ya geçer geçmez League Factory grubumuza hepinizi bekliyoruz. Açıkçası “Müfreze” kelimesi oyuncu dilimize ne kadar yabancı gelse de TANK oyunları oynayanlar için bir o kadar yakın geliyor. Tank severler yabancılık çekmesin diye Müfreze’yi burada da kullanmaları gözümüzden kaçmadı.

Temel haliyle Mad Tanks, yukarıda anlattığımız gibi oyun ortamına girecek gibi gözüküyor. NTT Game, çok daha fazla içeriğin bizleri beklediğini özel olarak zaten basın bültenlerinde belirtti. Buna ek olarak oyun hakkında ayrıntılı bilgi ve ön tanıtım videosuna Teaser sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son olarak Kapalı Beta’da Müfrezemizle birlikte bizleri gördüğünüzde bir selam atmayı unutmayın! Kapalı Beta’ya katılıp, oyunu denemenizde fayda var. Ayrıca ilk bakış için oyunun açıldığı ilk gün oradayız ve kapalı betayı kaçırırsanız çekeceğimiz video’dan bir ön fikir sahibi olabilirsiniz.

Oyundan Görseller

2 3 8 12 14 16

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super