LCK 9. Hafta 4. Gün Maçları Oynandı

LCK 9. Hafta 4. gün maçları bitti. Bu maçlar LCK’ da büyük önem taşırken maçların kazananları ve playofflara katılacak takımlar belli olacaktı. Günün ilk maçları KSV ve KZ takımları arasında oynandı. İlk maçta ezici bir üstünlük ile galibiyeti alan KZ takımı ikinci maçta mağlubiyet alarak durumu 1-1′ e getirdi. Üçüncü maçta ise KZ takımı oyunu ne kadar istediklerini gösterdi ve seriyi 2-1 tamamlayarak kazanan taraf oldu. Maçın sonunda KSV takımının orta koridor oyuncusu Crown ise gözyaşlarına hakim olamadı.

ksv crown ile ilgili görsel sonucu

Diğer karşılaşma ROX ve Jin takımları arasında oynandı. Büyük bir mücadele arasında geçen ilk maçın ardından Jin ekibi ROX takımına ağır bir darbe vererek oyunu kazandı. KSV ise bu arada playofflara çıkmak için ROX takımı kazansın diye dua ederken hayalleri suya düşmenin eşiğine geldi. Son maçıda kazanan Jin ekibi böylece 2 takımında playoff hayallerini suya düşürmüş oldu.

Maçların ardından SKT ile KONGDOO  arasında oynanan seri ROX takımının kaderini belirleyecek. Eğer KONGDOO  takımı SKT ‘ yi yenerse SKT turnuvaya veda edecek ve ROX ekibi için yeniden bir şans doğacak.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super