Curse Trials’ın Kazananı ThijsNL Oldu!

GvG ve Naxx kartlarının yasaklandığı ilk turnuva olan Curse Trials mükemmel bir 5. maç ile sonuçlandı ve kazanan G2 takımının oyuncusu ThijsNL oldu!

ThijsNL, League Of Explorers paketinin gelmesiyle birlikte bir düşüş yaşamış ve yeni metaya uyum sağlayamamıştı. Hatta üstüne üstlük kariyerinin en düşük kazanma oranlarını da 2015’in son aylarında alan yetenekli oyuncu yeni yılın gelmesi ile birlikte sonunda kabuğundan çıktı ve kendini Curse Trials turnuvasında göstermeyi başardı.

Curse Trials turnuvasının amacı ise Naxx ve GvG kartlarını yasaklayarak yeni gelecek olan Standart formata oyuncuları alıştırmaktı. Turnuvanın içerisinde ise bir çok ünlü isim yer aldı. Özellikle turnuvanın organizasyonunda yer alan Amaz, sunumu gerçekleştiren Kripp ve her ne kadar ilk turda elense de TrumpSC bunlardan sadece bazıları. Tabii turnuvanın 30.000$’a denk geldiğini de söylemeden geçmemek lazım.

14425438654_b61b7d7862_k

ThijsNL’in finalde karşılaştığı rakip ise SuperJJ’i yenerek ödüle bir adım daha yaklaşan Savjz oldu. Bütün maçların BO5 olduğu turnuvada final maçı ismine yakışır bir şekilde 5 maç oynanarak bitti ve kazanan yetenekli oyuncu ThijsNL oldu.

Özellikle sunucuların çok başarılı olduğu bu turnuvanın benzerlerini ilerleyen günlerde görmeyi bütün herkes istiyor gibi gözüküyor. Belki de böyle turnuvaları artık yeni mod üzerinden görmeye başlarız?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super