Kaan “Fujitora” Çekli Barcelona Yolcusu!

 Fujitora WESG Hearthstone Şampiyonası’nda!

 

Ülkemizdeki tüm eSpor ve Hearthstone severlerin bildiği, Türkiye’nin üstüste tavern hero turnuvalarını 1.’likle tamamlayan oyuncumuz, Kaan “Fujitora” Çekli WESG Türkiye Şampiyonu olarak ülkemizi temsil etmek üzere Barcelona yolcusu. Kendisinden güzel galibiyetler beklemekteyken, facebook’tan yazdığı iletiyi sizlerle paylaşmak isteriz.

Kaan “Fujitora” Çekli:

KAZANDIM! Kazandım! Ka-zan-dım!
WESG 2017 Türkiye elemelerini kazandım. Şampiyonum. Şimdi turnuvaya hazırlık aşamasını ve turnuva esnasında başıma gelen olayları hemen anlatmaya başlıyorum. Turnuvanın formatı duyurulduğunda Priest oynamanın şart olduğunu anlamıştım ama şöyle bir detay vardı ki; benim Hearthstone kart koleksiyonum eksik olduğu için Priest kartlarım yoktu. Bu yüzden arena kasmaya başladım, ama son gün desteleri yollamaya saatler kala hala kartları tamamlayamamıştım. Desteleri yolladım fakat yolladığım destelerdeki kartlara sahip değildim. Arena kasmaya devam ettim ama yine yetişmedi. Mecburen bazı kartlarımı disenchantlamak zorunda kaldım. Goodbye Baron Geddon ve Harrison Jones… Turnuvaya hazırlık aşamasında yardımlaştığım önemli isimler Barış ‘Ulquiomaru’ Görgülü ve BoarControl oldu. Ama en büyük teşekkürü öğrencilerim Darkology ve Laasque’a etmem gerekiyor. Onların haricinde antrenman grubumuzun yeni üyesi Özer ”Hannibalking” Kobat büyük bir teşekkürü hak ediyor.
Turnuva iki gün art arda oynandı. Ve cuma günü turnuva saatinde Kadıköy’de olmam gerektiği için turnuvanın ilk gününü Goblin Gaming Cafe’de oynadım. Daha sonra arkadaşlarla aramızda küçük bir kutlama yaptık. Akşam eve giderken bizi dolandırmaya, kandırmaya çalışan bir taksici ile kavga ettik ve sabah saat 8’e kadar emniyette soğukta, ve ayakta bekledik. Bizimle ilgilenmek yerine televizyon izleyen polislerimiz de bir teşekkürü hak ediyor. Uykusuz ve yorgun bir şekilde uyandım ve turnuvanın ikinci gününü oynamaya geldim. Öncelikle sevdiğim bir e-sporcu olan Şükrü “Lelouch” Şentürk ile oynamak benim için aşırı keyifliydi. Sonuç olarak, Türkiye’nin en iyisi olduğumu bir kez daha gösterdim ve kendime de kanıtladım. Şu an aşırı heyecanlı olduğum için düşüncelerimde kaybolmuş olabilirim. Destekleyen herkese teşekkürler.

Şimdi şöyle ki; Kasım ayında Barcelona’ya gidiyorum. Ama hala kartlarım eksik. Bu uğurda, beni destekleyecek ama gerçekten destekleyecek takımlardan teklifleri bekliyorum. Hearthstone’u kurtarma görevime devam etmem için beni destekleyin yeter.
email:kaan.cekli9@gmail.com

Turnuva bracket: https://en.wesg.com/en/hs/tournaments/675

Tekrar ve tekrar League Factory ailesi olarak Kaan’a bol şans diliyoruz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super