Hearthstone Amerika Kış Elemelerinde Çaylak Rüzgarı!

İsmi duyulduk, duyulmadık bir çok oyuncunun katıldığı Hearthstone Kış Elemeleri, birçok genç ve yetenekli oyuncunun kendini göstermesi adına büyük bir iş yaparak izleyicilere zevkli anlar yaşatacağını garantisini verdi!

Kış finallerinde dereceye giren oyuncuların ödülleri ise gayet kabarık ve güzel. 1. olan oyuncu 25.000$ 2. olan oyuncu 15.000$ 3. ve 4. olan oyuncular ise 10.000$ ödüle sahip olacak! Team Dignitas oyuncusu Keaton “Chakki” Gill ve Team Archon oyuncusu 15 yaşındaki William “Amnesiac” Barton takımlarının turnuvaya katılan tek oyuncuları olmak ile beraber takımlarını finallerde temsil etmeye de hak kazandılar bile!

introducingamnesiacnewestmem

Esrarengiz ve başarılı Warrior oyuncusu “Fibonacci” de son 8’e kalmayı başardı. Bu da demek oluyor ki Fibonacci canlı bir organizasyonda ilk kez kendisini gösterecek. Çinli oyuncu “Wtybill” de aynı şekilde Kış Finallerinde yer alacak ve ülkesini temsil edecek. İzleyicileri şaşırtan asıl olay ise Deschanel, Biessener, ThatsAdmirable ve Purple’ın elemelerde yer alıp bu oyuncular kadar ileri gidememeleri.

Kendilerini göstermeye şans bulan bu genç ve yetenekli oyuncular umarız ilerleyen maçlarında potansiyellerini dışarıya vurabilirler!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super