Beklenen Oldu, H1Z1 İkiye Ayrıldı!

En çok oynanan hayatta kalma oyunlarından olan H1Z1’i iki farklı oyun haline getirecek güncelleme oluşturuldu ve Steam’de indirilmeye açıldı!

İlerleyen zamanlarda konsollarda da yerini alacak ünlü oyunun geleceğini etkileyecek çok önemli bir değişiklik yapıldı. Geçtiğimiz günlerde oyunun yapımcısı Daybreak Games tarafından yapılan açıklamada oyunun 17 Şubat tarihinden sonra iki farklı oyun olarak yoluna devam edeceği duyurulmuştu. Bu açıklamada H1Z1’deki iki farklı modun iki farklı oyuna dönüşeceği ve oyunlara ayrı ayrı launcherlardan giriş yapılacağı da belirtilmişti.

H1Z1_JustSurvive02.0

Oyundaki “Survival” modu H1Z1: Just Survive olarak yoluna devam edecek iken, survival versiyonuna göre daha çok oynanan “Battle Royale” modu ise H1Z1: King of the Kill olarak yoluna devam edecek. Ayrıca Daybreak Games yaptığı açıklamada iki oyunun da 18 Şubat’ta erişime açılacağını duyurmuştu. Oyunu 17 Şubat’tan önce alanlar oyunlara ek bir ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde sahip olabilecek. 17 Şubat’tan sonra oyunu satın alanlar ise oyunlara ayrı ayrı ücret ödemek zorunda kalacak. Bakalım oyunun çehresini değiştirecek bu önemli değişiklere oyuncular nasıl tepkiler verecek?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super