İkisi Bir Arada: Goblin Kafe ve Hearthstone

Kadıköy ortamının eSpor ve özellikle Hearthstone severler için vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Goblin FRP & Oyun Cafe  yeni bir Hearthstone turnuvası ile birlikte karşınızda. Goblin Kafe’de siz de bir sandalye kapmak istiyorsanız detaylar haberimizde!

30 Nisan Cumartesi günü yaşanacak bu eğlenceli atmosferin turnuva kayıtları başlamış durumda. Özellikle katılmak isterseniz gelin size turnuvayla ilgili önemli detayları verelim:

  • Ödüllü turnuvaya katılım tamamen ücretsiz.
  • Katılmak için 15 Nisan 2016 tarihine kadar turnuvaya kayıt olmanız gerekmekte.
  • Turnuva 64 kişi ile sınırlı olacak ve Conquest modu altında oynanacak.
  • Turnuva içerisinde denge sağlanması için yeni güncelleme yok sayılacak.
  • Kayıt işleminizi yapmak için Battlenet taginizi -Neval#4532- şeklinde yazıp turnuvanın resmi sayfasına göndermelisiniz.
  • Ve büyük bir rahatlık olarak isterseniz kendi cihazınız isterseniz de kafenin sağladığı cihazlar ile oynayabilirsiniz.
  • Kullanacağınız turnuva destesini en az 1 gün önceden Goblin Kafe’ye belirtmelisiniz.

Tabii ki bu heyecana katılmak için turnuvaya kayıt olmanız şart değil. 13:00’de turnuva alanına gelerek bütün maçları seyredebilir ve her şeyi canlı olarak gözlemleyebilirsiniz. Özellikle ekibimizden birini görürseniz selam vermeyi unutmayın.

Ücretsiz olarak katılabileceğiniz bu güzel turnuvanın ödülleri ise bir hayli göz kamaştırıcı. 64 kişinin katılacağı turnuvanın birincisi “Cerberus Keyboard” kazanırken, ikinci olan oyuncu ise “Cerberus Mouse” ürününün sahibi olacak. HS Championship puanı da cabası!

Bizden size söylemesi sona kalmadan önce hemen turnuvaya katılın ve siz de bu ödülleri kazanma şansını yakalayın.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super