Ünlü Oyuncu kioShiMa Yeni Takımını Buldu!

Ayrılmadan önce EnvyUs takımının çok önemli bir parçası olan Fabien “kioShiMa” Fiey, sonunda yeni takımıyla birlikte CS:GO sahnesine geri dönüyor. Ünlü oyuncu artık FaZe Clan kadrosunda yer alacak!

MLG Columbus sırasında Twitter hesabından takımdan ayrıldığını duyuran Mikail “Maikelele” Bill’in yerine yeni bir oyuncu arayışı FaZe yönetimi tarafından sürekli olarak devam etmekteydi ve arayışlar sonunda bir sonuca vardı. EnvyUs takımında oynamayı bıraktıktan sonra bir süre hiçbir takım ile anlaşma sağlayamayan kioShiMa artık yeni evinde performasını tüm taraftarlara sergilemeye devam edecek.

kioshima-1900x700_c

Fransız oyuncu resmi olarak halen bir EnvyUs oyuncusu olmasına rağmen gerçekleşen transferin şartları ise şu an için halen açıklanmamış durumda.

Tam da doğru zamanda doğru transferi yapmayı başaran FaZe ekibinin DreamHack Malmö turnuvasına ısınmak için sadece 2 günü var. Ayrıca FaZe takımının içinde bulunduğu D Grubu “EnvyUs, Virtus Pro, Tempo Storm” gibi çok güçlü rakiplerden oluşuyor. Tabii ki neler olacağını bize sadece turnuva gösterebilir.

DreamHack Malmö turnuvasına katılacak kadro ise şöyle:

  • Havard “rain” Nygaard
  • Joakim “jkaem” Myrbostad
  • Ricardo “fox” Pacheco
  • Philip “aizy” Aistrup
  • Fabien “kioShiMa” Fiey
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super