Team EnVyUs MLG Columbus Turnuvasından Elendi!

MLG Columbus’un favori takımlarında biri olan, Counter-Strike Major Turnuva şampiyonlarından Team EnVyUs, oynadığı 2 maç sonrasında turnuvadan elendi. İki gün önce Counter Logic Gaming ve dün Gambit Gaming ile oynadığı grup maçlarını taraftarlarını üzecek bir şekilde kaybeden ekip bizi şaşırtmayı da çok iyi başardı.

Hatırlayacağınız üzere son bir kaç haftadır düşüşte olan EnVyUs, geçen aylarda IEM Katowice’den grup aşamasında elenmiş, iki hafta önce de CounterPit 2. Sezonunun offline finalinde NRG eSports’a mağlup olmuştu.

Katowice’de yaşanan kötü performansın ardından takımdan çıkarılan Fabien “KioShima” Fiey’in yokluğu da kesinlikle hissedilecek bir seviyede. LDLC takımından getirilen ve KioShima’ya oranla daha tecrübesiz oyuncu Timothee “DEVIL” Demolon şuan için performansını takıma yansıtamamış durumda. Anlaşılan o ki bu değişiklik takımın kötü gidişatına çözüm olamadı ve bu durum böyle devam ederse takım daha da fazla değişiklik yapmak zorunda kalacak.

Bugün oynanacak maçlarda ise Counter Logic Gamig ile Gambit Gaming karşı karşı gelecek ve kaybeden takım bir Danimarka takımı olan Astralis ile mücadele edecek. Kaybeden taraf Team EnVyUs ile birlikte aynı uçakta eve dönecek ve Colombus’a veda etmiş olacak. Kazanan takım ise $500,000 için çeyrek finalde diğer takımlarla mücadele etmeye devam edecek.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super