En Oynanılası 6 Mobil Zombi Oyunu!

Biliyoruz ki oyuncuların çoğu zombi oyunlarını seviyor. Biz de bu yüzden sizin için seçtiğimiz ve mutlaka denemeniz gereken, birbirinden korkunç ve birbirinden eğlenceli mobil zombi oyunlarından bir kısmını derledik! Bu oyunlar içerisinde en efsanelerden, yeni çıkmış efsane adaylarına kadar bir çok seçenek sizleri bekliyor. Derlediğimiz “En Oynanılası 6 Zombi Oyunu” sizlerle!


Into the Dead

in to the dead

Zombilerin arasında ne kadar uzun süre hayatta kalabilirsin? Üstelik ikinci bir şansın yokken? Zombilerden kaçmak yeterince gergin bir olayken, bunun için onların üzerlerine doğru koşmak ve aynı anda onları öldürerek yakalanmamaya çalışmak sizce ne kadar korkutucu bir olaydır? Pikpok Games’in bizlere sunduğu Into the Dead kesinlikle denenmesi gereken, sürekleyici bir oyun.


Call of Mini: Zombies

call of m

Belirli bir bölgede, sizi takip eden, korkutucu zombilerden kaçarak, onları yok etmeye çalıştığınız, basit ama bir o kadar da eğlenceli ve ürkütücü bir zombi oyunu. Hızlı oyunları seviyorsanız, denemenizi şiddetle öneririm!


Plants vs. Zombies 2

plants vs zombie

Google Play Koleksiyon’ da 2013’ün “En İyi Oyunu” seçilen, görebileceğiniz en eğlenceli ve sevimli Tower Defence zombi oyunu Plants vs. Zombies 2, zombi oyunlarında kesinlikle denenmesi gereken efsanelerden biridir.


Zombie Smasher

zombie
İşte sevimli bir Tower Defence oyunu daha! Bazen evinizi zombilerden korumak zorunda kalabilirsiniz. Bu çok normal! Zombiler kapınızı dayandıysa, tüm yeteneklerinizi kullanarak onları alt edebilirsiniz. Size inanıyoruz! Sevimli zombi oyunu severler için bir alternatif daha…

DEAD TARGET: Zombie

dead t
Gerçekçi zombi oyunu oynamak isteyenleri buraya alalım… Harika grafikleri, muhteşem görselleri ile oynarken kendinizi kaptıracağınız, grafiklerine hayran kalacağınız bu zombi oyunu, bizim size, sizin arkadaşlarınıza tavsiye edeceğiniz, muhteşem bir korku oyunu.

DEAD TRIGGER 2

zombi oyunu
“BEST ZOMBIE SHOOTER EVER” demişler, başka bir şey söylemeye gerek var mı?
We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super