Edward Gaming Yönetimi CS:GO İçin Hazırlanıyor!

Çin eSpor konusunda Dünya genelinde en iyi ülkelerden biri de olsa, kesinlikle unuttukları ve ilgi göstermedikleri bir oyun var. Counter Strike: Global Offensive. Ancak bu durum yavaş yavaş kırılıyor gibi gözüküyor.

League Of Legends oyununda tüm bölgeler arasında en iyi takımlardan birine sahip olan Edward Gaming, HLTV.org raporlarına göre bir Counter Strike takımı ile anlaşma imzaladı. Tıpkı diğer LGD Gaming, Vici Gaming, EHOME gibi büyük Çin eSpor kulüplerinin yaptığı gibi.

Kadronun en tepesindeki oyuncular, farklı takımlarda da olsa StarSeries League (Çin) organizasyonunda yer alan Wang “wjw” JianWei ve Han “HaoKing” ZiHao. Geriye kalan 3 oyuncu ise kendilerini az çok bir yerlerde göstermiş olan MinHui “sPiNacH” SunYi “Pohant” Ding ve Kun “ABR” Qian.

gaminghouses

Şuan kurulduğu söylenen kadro tüm takımları yenebilecek, çok güçlü, mükemmel bir kadro değil ancak böyle büyük bir takımın CS:GO sahnesine gelmesi ve alışması için kesinlikle yeterli bir kadro. İleride büyük yatırımların gelmesi ve oyunların gelişmesi için Edward Gaming gibi büyük yönetimlere ihtiyaç var. O yüzden hafife almayıp, dikkatli olmak lazım.

Takım söylenenlere göre kendisini ilk olarak DreamHack Masters Malmö turnuvasına bilet veren, Asya elemelerinde gösterecek. Neler olacağını biz bilmesek de eğer yöneticiler ortamı severse, büyük şeyler dönecek.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super