Draven Ligi Oyuncuları Eğlenceye Çağırıyor!

League of  Legends oyuncularını zorlu bir kaç gün bekliyor, çünkü her yer gerçekten Draven ile dolmuş durumda! Üzgünüz, düzeltiyoruz, DRAAAAVEEEEN! 

Resmi internet sayfası olsun, oyunun giriş ekranı ve hatta oyunun içi bile 1 Nisan yüzünden Draven’ın egemenliği altına girmiş durumda. Ne kadar ilk başta kulağa farklı gelse de bu durum bir çok oyuncuyu rahatsız etmiş gibi. Bir önceki yıl oyunu aşırı eğlenceli ve aynı zamanda sinir bozucu hale getirebilen URF Modu, halen oyuna eklenmedi. Tabii ki sürpriz yapmayı bayağı seven RIOT bu modu oyuncularını şaşırtmak için bekletiyor da olabilir. Şimdilik URF modu yerine daha ilginç bir tema üzerine kafa yorularak sonunda Draven Ligi gibi bir sonuca ulaşılmış.

dravenligi

1 Nisan – 4 Nisan tarihleri arasında oyundaki bütün şampiyonların ve minyonların kafası Draven kafası ile değiştirildi. Bunun dışında Draven günleri boyunca kazanabileceğiniz simgeler ve ödüller de yok değil. 12 Nisan’a kadar bir hediye göndererek, IP ile satın alarak veya etkinliğe katılarak alabileceğiniz 3 farklı simge de mevcut. Bu süre boyunca “Efsanevi veya Destansı” bir kostüm alırsanız ya da size hediye edilirse bir gizemli kostüm daha kazanıyorsunuz. Eğer gizemli kostüm de Efsanevi veya Destansı olursa bu şansla kazanmaya devam ediyorsunuz. Ayrıca kostümlerinizin “Efsanevi Kostüm” çıkma şansı iki katı daha fazla! Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Aslında bunlardan çok da habersiz değildik ama bu kadar olmasını da beklemiyorduk. Oyuncuların büyük bir kısmı rahatsız olma sebeplerini açıkladıklarında fazla çocukça olduğunu, oyuna odaklanamadıklarını ve rahatsız edici bir görüntü olduğunu dile getirmeden duramamışlar. Tabii ki bu yorumların yanında yeniliği oldukça beğenen ve fırsatlardan yararlanan oyuncular da bulunmakta. Bizim düşüncemize göre “Draven Ligi sorgulanmaz, Draven Liginde oynanır!” Peki siz ne düşünüyorsunuz?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super