Dignitas EU Satıldı!

Sonunda Dignitas’ın sahibi Michael “Odee” O’Dell hangi takımı , kime satacağına karar verdi ve Dignitas EU’yu ismini vermek istemediği bir kişiye 1 milyon dolardan yüksek bir fiyata sattı !

Geçmişte yayınlanan haberlerden de hatırlayacağınız üzere Dignitas EU ekibinin de Avrupa LCS arenasına girmesiyle Dignitas kulübünün bir takımını satması gerekiyordu. Bu satılacak takım ise Dignitas kulübünün sahibi Odee tarafından Avrupa bölgesinin takımı olarak belirlendi !

Dignitas’ın sahibi Odee’nin neden Avrupa takımını sattığı ise çok belli. Dignitas’ın Kuzey Amerika takımı çok meşhur bir ekibe ve kurulu bir düzene sahipken Avrupa ekibi için aynı şeyleri söylemek pek mümkün değil. Hem fan kitlesi olarak hem de oyuncular olarak takım ne yazık ki istenilen başarıyı bir türlü yakalayamıyordu. Takımı yeni satın alan kişinin ise seneye şuan ki acemi oyuncularla devam edip etmeyeceği ise bilinmiyor. Dignitas EU’nun takımı değişecek mi bazı oyuncular gidip bazıları kalacak mı veya yepyeni bir kadro ile karşımıza çıkacak bunu ilerleyen tarihlerde göreceğiz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super