Devilwalk Emekli Oldu!

Profesyonel Counter-Stirke oyuncusu olan  Jonatan “Devilwalk” Lundberg emekli olacağını duyurdu. Lundberg bırakma nedeninin ise sağlık problemi olduğunu söyledi. 

1385626973.2903

Jonathan ”Devilwalk” Lundberg olarak biline ünlü ve başarılı Fnatic takımı oyuncusu, twitter üzerinden yaptığı açıklama ile emekliliğe ayrılacağını açıkladı. Emekliliğe ayrılmasının nedenini bileğinde ki sakatlık olduğunu belirten Lundberg, şuanda oyuna konsantre olamayacağını, sadece sağlık problemiyle ilgileneceğini de ekledi.

Lundberg, kariyerindeki ilerleyişini Fnatic forması giydiği dönemde artırmış, 2013 Dreamhack Winter‘da da kupanın kazanılmasında etkili olmuştu. Sonrasında ise Fnatic takımındaki kariyerine koç pozisyonunda devam etmişti. 1337’ye geçerek aktif oyunculuğa geri dönen Devilwalk, kısa bir süre için Luminosity formasını da terletmişti. Daha sonrasında ise 2015 yılında koçluğa geri döndü.

Son olarak Fnatic’ten eski takım arkadaşları Markus ”pronax” Wallsten ve Andreas ”schneider” Lindberg ile beraber Team Ancient’ı kuran Devilwalk, MLG Columbus elemelerinde Team YouPorn’a 2-0’lık skorla kaybederek Major Turnuvada oynama şansını da kaybetmişti.

Biz de Devilwalk’a eSpor’a katkılarında dolayı teşekkür eder, bileğindeki problemin en kısa sürede geçmesini ve eSpor yaşamına tekrar dönmesini temenni ederiz. Böyle oyuncular bize lazım.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super