CS:GO’ya Yeni Güncelleme ve Revolver

Valve, bugün Counter-Strike: Global Offensive’e 100 MB boyutunda bir kış güncellemesi sundu. Güncellemeyle beraber her zamanki gibi yeni bir kasa geldi ama daha da önemlisi ve en dikkat çeken şey oyuna eklenen yeni silahımız R8 Revolver oldu!


Valve’nin bugün bizlere sunduğu yeni güncellemede en dikkat çeken şey, yeni tabancamız Revolver oldu. Desert Eagle, yerine kullanabileceğimiz silahımız 850 dolar oyun parası değerinde. Belki de bir çok kişi tarafından beklenen Revolver, bekleyenlerini mutlu etse de bu mutluluk maalesef fazla sürmedi. Çünkü gelen yeni silahımız Revolver adeta tabanca şeklinde bir AWP.

Beta sürecinde olduğu söylenen tabancamız, rakip takımdaki oyuncuları göğsünden ve bacaklarından vursanız dahi sizi direkt yada iki vuruşta skora götürecek durumda. Bu durum şu anda oyunda ve maçlarda bir hayli dengesizlik yaratıyor, hatta bazı oyuncular çok kullanılan ve kuvvetli olan AWP, AK-47 ve M4A1 gibi silahların yerine Revolver almaya başladı bile. Bu durum hakkında Valve tarafında net bir açıklama gelmese de bizim tahminimiz ilerleyen zaman da yeni güncellemeler ile bunu düzeltileceği yönünde.

R8 Revolver

revolver_blog_image

Revolver Kasası

R8 Revolver’ı sevdiyseniz Revolver koleksiyonuna göz atmayı unutmayın. Çünkü cidden bu kasa ile çok güzel silahlar geldi. Hatta eminim ki çoğu kişi Revolver’dan çok AK-47 kostümünü sevmiştir! (Ben öyle yaptım. Yanlış mı oldu?)

Ölümünüzü Tekrar İzleyin

“Bu adam beni nasıl vurdu ya?” “Kesin hile abi bu adam.” gibi anlaşmazlıklara artık biraz da son verilsin diye Casual ve Demolition modlarında artık öldükten sonra nasıl öldüğünüzü rakibinizin gözünden inceleyebilirsiniz. Rakibinizin hareketini onun gözünden görün ve taktiklerinizi ona göre geliştirin!

 replay_cropped_noaudio

Durup Bir Düşünmek Lazım

Artık taktiğinizi geliştirmek, takım arkadaşlarınızla bir konu hakkında konuşmak hatta olur ya tuvalete gitmek için bile rekabetçi maç sırasında 60 saniyelik bir duraksama oylaması başlatabilirsiniz. Oylama sistemi ise bir oyuncuyu maçtan atma oylaması ile benzer şekilde fakat eğer duraksama oylamanız kabul edilirse turnuvalarda olduğu gibi duraksamayı anında değil raund başında alabiliyorsunuz.

Bu yenilikle beraber rekabetçi maçlara ve turnuvalara yeni bir olay daha getiriyor. Bu güncelleme ile beraber maçlardaki raund süresi ve bomba süresi de değişti. (1:55-0:40) Sürelerde gerçekleşen yenilikler yapılırken topluluğun ve profesyonel arenanın yorumlarının dikkate alındığı da tabii ki belirtiliyor.

Ayrıca tabii ki de her güncelleme olduğu için Valve silahlara da el atmayı unutmadı. Tek tek sıkma olayını biraz düzeltmek adına AK-47 M4A4 ve M4A1 gibi silahlarda spray düzeltmesine gidildi. Bunun yanında ise artık insanlar koşarak tabancalarla oyuncuları ağlatmasın diye tüm tabancalar da değişikliğe uğradı.

Yılbaşı Havası Geldi Bile

mBiHyQk

Valve yaklaşan yılbaşı tatili için de oyuna eğlence katacak yenilikler eklemeyi unutmadı. Böylece oyun oynarken de yılbaşı havasına girebileceksiniz. Yılbaşına özel olmakla beraber artık hediyeleri satın da alabileceksiniz!

Ve her zaman olduğu gibi havaya girmek istiyorsanız oynamanız yeterli! GO GO GO!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super