CS:GO’nun En Sağlam 5 Troll Şarkısı!

Bu yazımızda sizleri eğlendirmek adına CS:GO için yazılmış en sağlam 5 Troll şarkıyı derledik. Troll dediğimize bakmayın, cidden hepsi birbirinden başarılı olmuş.

Ayrıca eğer sizin de bu tarz bildiğiniz yapımlar varsa bize bildirmekten çekinmeyin. Yorumlarınızı her zaman bekliyoruz!

5) Olofmeister Song

Youtube içerisinde yer alan en ünlü CS:GO Troll kanallarından biri olan oczosinkolegend temasını tamamen oyunculara veya yaşanan olaylara müzik hazırlamak üzerine odaklamış durumda. Kanalı bu kadar ünlü yapan şey ise büyük ihtimalle oczosinko adlı kanal sahibinin garip ingilizcesi ve tabii ki de yazdığı sözler. Takip etmenizi öneririz. (Kulaklarınız kanamazsa)

4) CS:GO Song AWPing

Abone olarak yeni yeni yükselmeye başlayan Kugo The Mighty tarafından hazırlanmış, kutu açarken ve AWP oynarken hissedilenleri mükemmel şekilde yansıtan bir müzik video. Daha fazlası için destek olarak abone olabilirsiniz.

3) The KQLY VACation’s

CS:GO sahnesinin her türlü alanında bir çok video hazırlayan HOUNGOUNGAGNE de bu listemizde. Aslında kendisi müzik videoları bakımından “Pashabiceps” çalışması ile daha ünlü fakat hem biraz KQLY’i anmak hem de bunu daha çok beğendiğimiz için bunu koymak istedik. Bahsettiğimiz videoya da bakmazsanız pişman olursunuz.

2) blAke – Let’s Roll

CS:GO sahnesinin belki de yaptığı müzik çalışmaları ile birlikte en profesyoneli olan blAke’in en mükemmel çalışmalarından sadece bir tanesi. Yaptığı videoların arasına kendinden de bazı şeyler katan blAke’in diğer videolarına göz atmayı sakın unutmayın!

1) CS:GO Song – Never Gonna Give You AWP

Hani silah alacak paranız yoktur takım arkadaşınızdan AWP istersiniz ve o da size o kadar parası olmasına rağmen AWP atmaz ya… Sonra gider bir tabanca çeker adamların üstüne doğru yürür ve ölürsünüz. İşte o AWP vermeyen takım arkadaşının sizler için yazdığı bir parça Stagged sayesinde sizlerle. Değerini bilin.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super