Crew e-Sports ile 1 Nisan Bombası: Holyphoenix!

Doğru olmasını umarak söylüyoruz ki, bu bir 1 Nisan şakası değil gerçek! Avrupa sahnesinde kendini göstermeyi çok iyi bir şekilde başarmış ve Türkiye’nin en iyi Nişancı oyuncularından biri olan Holyphoenix, Yükselme Ligi boyunca Crew e-Sports ile birlikte mücadele edecek!

Hatırlayacağınız üzere Crew takımının yaptığı transferleri sizlere ardı arkası kesilmeden duyurmaya devam ediyorduk ve sonunda herkesin beklediği o bomba transfer duyuruldu. Daha öncesinde orman, destek, orta koridor oyuncularını açıklayan Crew eSports, 1 Nisan ile birlikte nişancı oyuncuları olarak da Anıl “Holyphoenix” Işık’ı taraftarlarına duyurdu.

En son Team Huma adına Avrupa sahnesinde yer alan Anıl Işık takımıyla birlikte LCS’e çıkma hayalini ne yazık ki finallere kadar gelmesine rağmen gerçekleştiremedi. Huma takımının geçmişteki ekonomik sorularının yarattığı bazı takım arası değişiklikleri de düşünürsek Team Huma oyuncularının dağılması ihtimaliyle birlikte ünlü oyuncunun Türkiye’ye dönmesi çok büyük yeniliklerin habercisi olabilir. Bu ihtimalin gerçekleşmesiyle de birlikte zaten rekabetin çok yüksek seviyede olduğu Şampiyonluk Ligi seneye Crew e-Sports takımının lige çıkması ile birlikte daha da fena bir hale gelecek.

Yayınlanan durumların resmiyetiyle birlikte ise son kadro şu şekilde:

  • Anıl “Holyphoenix” Işık (Nişancı)
  • Mert “React” Gül (Orta Koridor)
  • Melih “Clongwen” Bozkurt (Orman)
  • Casper Van “Masterwork” Kampen (Destek)
  • Quentin “Kaza” Gourbeix (Üst Koridor) (?)

Bu paylaşımın 1 Nisan şakası olmamasından emin olmakla birlikte cidden Masterwork – Holyphoenix alt koridor ikilisini de bütün ekip olarak heyecanla bekliyoruz. Crew taraftarları bayrakları asmaya hazır olsunlar!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super