C9 Balls’ın Yeni Hedefi!

Güçlü Rumble oyunu ile bilinen C9’dan Balls’ın son röportajında söylediği şey, amacının Kuzey Amerika serverında yeniden en iyi üst koridor oyuncusu olmak. Tamam ama bunu ilginç kılan şey nedir? Yani kim kendi serverında, oynadığı koridorda, üstlendiği rolde en iyi oyuncu olmak istemez ki?

 

Tabii olaya Balls açısından bakacak olursak, bu gerçek bir sorun olabilir çünkü son sezonlarda oynanan üst koridor oyunları artık Balls’ın birinci olduğu zamanlarda gibi değil, neredeyse her şey değişti. Eskiden  üst koridorda ki ilk üç kabaca Renekton, Shyvana, Trundle’dı, ah, tabi kii ayrıca Balls’ın Rumble seçiminin de çılgın bir kazanma oranı vardı evet. Koridoru kazanmak, minyon farmınızda önde olmak ve takımın kalanıyla, orta koridorda ve late oyunda etkili bir bağınız olması yeterli demekti. Balls, kusursuz mekanikleri ve harika takım savaşı pozisyonları, tutarlı altın avantajı ile bunda gerçekten çok iyiydi ve takımını zaferlere taşıdı.

Ama artık durumlar değişti!  Üst koridor şimdi stilistik bir yeterliliğe dayanıyor. Daha fazla dikkat daha fazla emek gerektiriyor. Balls’ın Kuzey Amerika ‘da birinci olduğu zamanların aksine split push şampiyonları artık her oyunda görmek mümkün ayrıca profesyonel metada ki sihirdar büyülerinden Teleport’un birden çok yere yetişebilecek şekilde kullanılması da Balls için bir diğer sorun. Pekii o zaman Balls için tekrar birinci olmak ne anlam ifade ediyor? Kolayca en iyi formuna kavuşamaz, üst koridor artık çok değişti. Balls, eğer bu hedefini gerçekten başarmak istiyorsa tamamen yeni bir oyuncu olmak zorunda!

 

Yani Balls’ın yapması gerek çok fazla şey var. Yeni üst koridor oyunu Split Push ve Teleport ile diğer koridorlara yardım etmeyi, bir iletişim içinde olmayı içeriyor. Balls bütün profesyonel oyun hayatı boyunca suskun bir oyuncu oldu, bu durum onun kişiliği için bir tık zor olacak gibi gözüküyor. Bu yeni oyuna alışıp, tekrar en üst sıraya adını yazdırabilecek mi?

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super