BOB ROSS FAN CLUB (BRFC) EVİNİ BULDU!

En iyi Heroes of the Storm takımlarından Bob Ross Fan Club (BRFC) yıldız oyuncuların nerede oynayacaklarına dair spekülasyonları bitirmek adına  Team Naventic ile imzaları attı!

BRFC, geçen yıl kasım ayında düzenlenen Heroes World Şampiyonasında yani Chris “Zuna” Buechter ve Taylor ” Arthelon” Eder’in Tempo Storm’dan ayrıldıktan hemen sonra kurulmuştu. O zamandan beri, BRFC Kuzey Amerika Heroes’da baskın bir güce sahip.

BRFC geçtiğimiz aylarda Counter Logic Gaming, Team SoloMid, Echo Fox ve Enemy gibi bir çok büyük isim tarafından isteniyordu ve hepsi de bir noktada oyuncularla ilgilendiklerini belirtmişlerdi. Oyuncular sonunda teklif edilen destek yüzünden Team Naventic’te karar kıldı. Antlaşmanın kesin kararları henüz verilmemiş olsa da, BRFC yıl sonuna kadar süren bir antlaşma imzaladı bile. Takımın manejeri Pat “Tazza” Yiu Dailydot’a Naventic’in takımlarına 2016 yılı boyunca “gerçekten teşvik edici bir paket” sağladığını da söyledi. Naventic’in bir diğer sahibi Jack “Vandy” Frierson ayrıca tekliflerin arasından Naventic’i seçmelerinin bir diğer sebebi olarak “Gerçekten güzel bir ödeme alacak olmalarını” da ekledi.

0a1f821dd15ea68e1bc7b7e298315330

Frierson, “Zaten uzun zamandır radarımızda olmalarına rağmen Heroes Rising‘de ki başarıları bizim için anlaşmayı kesinleştirdi ve onların en iyi takım olduklarını kanıtladı.” “Gerçekten çok eğlenceli çocuklar ve harika kişiliklere sahipler. Bir çok takıma nazaran daha dinamikler.” diyerek takıma övgülerini resmen yağdırdı.

Takım şuanda 27-28 Şubat ESL Burbank Stüdyolarında gerçekleşecek Heroes Kuzey Amerika Bahar Elemelerine hazırlanıyor. BRFC, en yetenekli 8 takımdan biri ve eğer en iyi iki takım arasına girebilirlerse bahar finalleri için Mart’ta Seul, Güney Kore’ye yol alacaklar.

Ayrıca BRFC,  önümüzdeki birkaç ay boyunca gerçekleşecek olmasa da, Heroes’daki durumlarına göre bir takım evine taşınabilecekler. Naventic, farklı isimlerle de olsa bu sektörde bulunduğu için BRFC takımına gerçekten yararlı olacak gibi gözüküyor.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super