Blitz ve Valkyrie Build Tavsiyeleri #4

Shards Of War oyunundan sizlere build tavsiyelerimizi sunmaya hız kesmeden devam ediyoruz. Bu makalemizde ise size sunacağımız dizilimler Blitz ve Valkyrie ile alakalı. Eğer nasıl bir dizilime gidip rakiplerinizi nasıl alt edeceğinizi bilmiyorsanız okumaya devam!

blitzv1

 • A Bölümü;
  Harmonik Dinamo:
   Enerji problemi çekeceğinizi düşünüyorsanız kesinlikle almanız gereken parça!
  Mega Artırıcı: Blitz’e genel olarak bu eşyayı çıkıyorum, Sağ Click’in gücünü artıran bu eşya ile yapacağımız build güçlü bir hale geliyor.
 • B Bölümü;
  Parazit :
   Vazgeçilemez bir eşya olan Parazit, Blitz’e çıkıldığı zaman daha da etkili oluyor. Özellikle Blitz’in ultisi açık bir şekilde vurduğunuz zaman neredeyse canınızın bariz bir şekilde yükseldiğini görebilirsiniz.
 • C Bölümü;
  Enerji Kaynağı:
   Blitz Space skilli kullandığında zaten Temel Saldırısı artıyor, Enerji kaynağı ile hasar veren bir yetenek kullandığımızda da hasar artığı için Blitz Temel Saldırılarının artığını görebiliriz.
 • D Bölümü;
  Gelişmiş OS:
  Karşı tarafta suikastçi, sersemletme, susturma, yavaşlatma yönelik oynayan karakterler var ise Gelişmiş OS bu iş için biçilmiş kaftan. Turuncu olduğunda yani tam seviyeye yükselttiğiniz zaman %50 gibi olumsuz etkilerin süresini kısaltıyor.
  Hız Yağmacısı: Blitzin uzman nesnesi olan bu eşya ile E skillini kullanarak rakibinizi yavaşlatabilirsiniz, Son eşya genellik Cryo Mermi çıkıldığı için bu eşya ile beraber düşmanlarınız neredeyse hareket etmesini engelleyebilirsiniz.
 • E Bölümü;
  Keskin Kovan:
   Temel saldırılarınızı bonus can üzerinden artıran bu eşya ile hasarınızı artırabilirsiniz.
  Kafa Dağıtan: Skillerin bekleme süresini 5 saniye kadar azaltan bu eşyanın tek dezavantajı kendi bekleme süresinin 60 saniye olması. :'( Peki buna değer mi? Kesinlikle!
  Akıntı Muhafızı: Donanımı turuncu seviye yaptığınızda 150 kadar hasar emici bir kalkan yaratır ve bu sizin oyunun ilerliyen safhalarında biraz daha dayanıklı bir konuma getirebilir.
 • F Bölümü;
  Sur: Karşı tarafta alan kontrolü ve savaş başlatma potansiyeli var ise bu eşya tam olarak o savaşın başlangıcını engellemek için bire bir.
  Cryo Mermi: Temel saldırılarınız ile vurduğunuz düşmanı yavaşlatıp, kaçmasına engel olabilirsiniz.

 

valkyriev2

 • A Bölümü;
  Harmonik Dinamo:
   Valkyrie çok fazla mana tüketen bir Sentinel olduğu için genellikle Harmonik Dinamo tercih ediliyor.
 • B Bölümü;
  Parazit Salgını:
   Valkyrie yetenek gücü olan bir Sentinel, Parazit Salgını da Yetenek Gücü vurup can çektiği için Valkyrie için gayet uygun.
 • C Bölümü;
  Biolink:
   Valkyrie karakterine bazen Harmonki Dinamo’nun sağladığı enerji artırma bile yetmiyor. Bu yüzden takımınızda Biolink çıkan birisi yok ise hem kendi enerjinizi artırıp hem de takım arkadaşlarınıza enerji sağlamanız gerekebilir. Bu yüzden bu eşya size birebir.
  Galvaniz: Takımda ki Support arkadaşınız Biolink çıkmışsa ve takımda ki Pusher görevi de sizdeyse Galvaniz çıkmanız daha yararlı olacaktır.
 • D Bölümü;
  Gelişmiş OS:
  Karşı tarafta suikastçi, sersemletme, susturma, yavaşlatma yönelik oynayan karakterler var ise Gelişmiş OS bu iş için biçilmiş kaftan. Turuncu olduğunda yani tam seviyeye yükselttiğiniz zaman %50 gibi olumsuz etkilerin süresini kısaltıyor.
  Keskin Nişancı Tüfeği: Pasif’i geliştiren bu Uzman Nesne ile işaretlenen düşmanlara %20 daha fazla hasar verebiliyorsunuz.
 • E Bölümü;
  Hava Donatıları:
   Space skillini geliştiren bu Uzman Nesne, Space skillini 2 kere vurmanızı sağlıyor. 1. Vuruşu %100 tam hasar verirken, 2. Vuruş ile %50 hasar veriyor ama D Bölümünde “Kesin Nişancı Tüfeği” çıkmış iseniz 1.Vuruş %120, 2.Vuruş ise %70 hasar sağlıyor.
  Tomahawk Kapasitesi: E Becerisini geliştiren Uzman Nesne, E Becerisi gerçekten Kulelere ve Düşman Takıma gerçekten iyi bir hasar veriyor, bu Uzman Nesne ile onun gücünü %30 oranında artırabilirsiniz.
  Haberci: Yetenek Gücü olan Sentinellerin Alternatifi olan bir eşya Haberci, Düşmanlara Yetenek Gücü ile vurduğunuz zaman onlara belirli aralıklarla Hasar verirsiniz.
 • F Bölümü;
  Sibernetik Amplifikasyon:
  Hem temel hem de yetenek saldırılarınızın gücünü artıran bu eşya çıkıldığı zaman hasarımızda baya bir değişim olduğunu görebilirsiniz!
  Sur: Karşı tarafta alan kontrolü ve savaş başlatma potansiyeli var ise bu eşya tam olarak o savaşın başlangıcını engellemek için bire bir.
  Cryo Mermi: Temel saldırılarınız ile vurduğunuz düşmanı yavaşlatıp, kaçmasına engel olabilirsiniz.

 

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super