Birisi Shards of War Ve Bağımlılık Mı Dedi?

Herkesin bildiği üzere çıkışını yeni yapmış olan moba oyunu Shards of War’da, mobaların olmazsa olmazı dereceli oyun sistemi yok. Dereceli oyun sisteminin Shards of War’a ne zaman geleceği belli değil ama oyunun yapımcıları o ana kadar bizi bilgisayar başında oturtup oyundan kopmamız ve oyuncuları memnun kalması için ellerinden geleni yapıyor gibi gözüküyor. Oyuna dereceli oyun sistemi gelene kadar Moba’lar da daha önce görmeye alışık olmadığımız, Sıralama sistemini getiriyor. Bu sistem oyunculara belli bir seviyeye geldiklerinde ödül veren ve oyunu başından kalkmayıp saatlerce oynamanıza yarayacak bir sistem. Bu sistem 30 Eylül Çarşamba günü yani bugün aktif hale geliyor. Peki bu sistem tam olarak nedir ?

Dereceli oyunlar gelene kadar, sıralama sisteminde ilk 50 arasına girmeyi başaran oyuncular, aşağıdaki resimde gözüken ödülleri kazanacaklar. Turnuvalar ve toplu etkinlikler için takım oluşturamayan arkadaşlar, bu sayede Shards of War oynayarak kazanmanın tadına erişebilecekler.

Sıralama sistemi aktif olduktan sonra, 20 seviye üstü tüm muhafızlar, oyun modları arasından Sıralama Tablosunu seçerek, sıralamaya kaydedilecek maçlar oynamaya başlayabilecekler.

Sıralama tablosunun açılışı olan 30 Eylül Çarşamba tarihinden 5 Ekim Pazartesi gününe kadar, tüm sentineller ücretsiz olacak ve 2x Tecrübe puanı etkinliği aktif olacak. Böylece 5 gün boyunca 20. seviyeye ulaşmanız için gereken ihtiyaçlarınız karşılanmış olacak.

Bugün saat 20:00 de twitch.tv/shardsofwarturkiye adresinden yapacak olduğu yayında, vereceği bir kod ile 3 günlük Premium kazanma fırsatı da sizleri bekliyor olacak.

Etkinlik, dereceli oyunlar aktif olduğu saatte son bulacak ve o an Türkiye sıralamasına bakılarak ilk 50 kişi belirlenecek. Yani etkinlik,
son ana kadar devam ediyor olacak.

Toplamda 15.000 TL hediye edeceği sıralama etkinliğinden payınızı almak için, 5 gün boyunca sürecek tecrübe puanı bonuslarını ve tüm sentinellerin
ücretsiz olması gibi avantajları kaçırmayarak 20. seviyeye bir an önce ulaşmanızı tavsiye ederiz!

ödüller

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super