Aynı Kadro – Farklı Takım DeathTrap!

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde Team 11 oluşumunun kapanıp CS:GO takımındaki oyuncuların aynı kadro ile farklı bir oluşum altında yer alacağını size duyurmuştuk. İşte bu kadro artık Deathtrap adı altında!

Takım yöneticileri ile oyuncular arasında yaşanan bazı anlaşmazlıklar dolayısıyla kapanan Team 11 sonucunda oyuncular aynı kadro ile farklı bir takıma geçeceklerini resmi sayfalarından duyurmuşlardı ve bu takım şimdilerde HLTV.Org sitesinin de haberiyle birlikte Dreamhack Open Leipzig turnuvasına katılmaya oynuyor. Kadroda 5. oyuncu olarak şuanda eski Team11 takım kaptanı Berker “gAndhi” Kubat var. Takım içinde kaptanlık görevini de aynı şekilde gAndhi üstlenecek. Şimdi ise sıra takım kadrosu ve Dreamhack elemelerinde!

dd

CS:GO ortamına bomba gibi düşecek bu ekip geçtiğimiz günlerde bir çok takımı eleyerek 16 takımlık kapalı eleme maçlarına kalmayı başardılar ve kendilerini başarıyla gösterdiler. Şimdi ise karşılarında ünlü ve tecrübeli ekip FlipSid3 var. Bu zorlu maçta tüm Türk CS:GO taraftarları olarak kalbimiz Deathtrap’ten yana!

ALIN BU MAÇI ASALIM BAYRAKLARI DEATHTRAP!

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super