Arsenal Ve Gemini Buildleri Sizlerle!

Bugün ki haberimizde sizlerle yeni sentinel Arsenal ve son yamada güçlenen Gemini’nin oyun içi buildlerini paylaşmaya karar verdik! Siz de bu buildler ile tek atabilecek misiniz?

 • arsenalA Bölümü;
  Harmonik Dinamo:
  Arsenal çok fazla mana tüketen bir Sentinel olduğu için genellikle Harmonik Dinamo tercih ediliyor.
  Siber Biçici: Bu itemi çıktığımızda ve her Droid öldürdüğümüzde etrafımızdaki takım arkadaşlarımızın ayrıca kendimizin canı yenilendiği için takım arasında ki iletişime göre çıkılabilir.
 • B Bölümü;
  Parazit Salgını:
  Arsenal’in neredeyse bütün becerileri “yetenek hasarı” olduğu için bunu tercih ediyorum.
 • C Bölümü;
  Biolink:
   A kısmında Siber Biçici çıktığınız takdirde Biolink gerçekten güzel bir alternatif.
  Galvaniz: Takımda ki Support arkadaşınız Biolink çıkmışsa ve takımda ki Pusher görevi size kaldığında Galvaniz bu konumda gayet etkili.
 • D Bölümü;
  Gelişmiş OS:
  Karşı tarafta suikastçi, sersemletme, susturma, yavaşlatma yönelik oynayan karakterler var ise Gelişmiş OS bu iş için biçilmiş kaftan. Turuncu olduğunda yani tam seviyeye yükselttiğiniz zaman %50 gibi olumsuz etkilerin süresini kısaltıyor.
  Dağtıcı Işın: Takımınıza bir süreliğinede olsa defans azaltma imkanı sağlayabilirsiniz.
  Tampon Alan: Savunmaya yönelik oynamak istediğinizde tercih etmeniz gerek bir item.
 • E Bölümü;
  Haberci:
  Takımda ki hasar vurma görevi size düşüyor ise Haberci itemı Arsenal için çok kullanışlı bir item konumuna geliyor.
  Yerçekimi Devresi: Arsenal’in hareket hızı birazcık düşük olduğu için Yerçekimi Devresi ile yetenek hasarı verdiğiniz zaman kısa bir süreliğine hareket hızı elde edersiniz, Takım savaşları sırasında kötü pozisyon aldığınızda bu item sayesinde kötü pozisyondan çıkıp, doğru bir konum alabilirsiniz.
  Akıntı Muhafızı: Donanımı Turuncu seviye yaptığınızda 150 kadar hasar emici bir kalkan yaratır ve bu sizin oyunun ilerliyen safhalarında biraz daha dayanıklı bir konuma getirebilir.
 • F Bölümü;
  Sibernetik Amplifikasyon:
  Hem temel hem de yetenek saldırılarınızın gücünü artıran bu item çıkıldığı zaman hasarımızda baya bir değişim olduğunu görebilirsiniz!
  Sur: Karşı tarafta alan kontrolü ve savaş başlatma potansiyeli var ise bu item tam olarak o savaşın başlangıcını engellemek için bire bir.
  Cryo Mermi: Temel saldırılarınız ile vurduğunuz düşmanı yavaşlatıp, kaçmasına engel olabilirsiniz.

 

gemini

 • A Bölümü;
  Harmonik Dinamo:
  Destek Sentineller’in vazgeçilmezi Harmonik Dinamo.
 • B Bölümü;
  Gözetleme Protokolü:
  Yakınınzda bulunan takım arkadaşlarınıza kısa bir süreliğine Hasar Bonusu kazandırırsınız. Siz kendiniz hasar aldığınız sürede etkisi kaybolur bu yüzden iyi konum alıp takım arkadaşlarınızın karşı tarafı katletmesini bekleyin. 🙂
 • C Bölümü;
  Biolink:
  Takımınızda ilk item olarak Harmonik Dinamo tercih edilmediyse bu item ile takımınızın mana sorununu çözebilirsiniz.
  Dayanıklı Çerçeve: Uzman item olan bu donanımda E yeteneğinizin süresini 2.5 Saniye artırarak daha fazla İyileştirme yapabilirsiniz.
 • D Bölümü;
  Dağıtıcı Işın:
  Yetenek ile hasar verdiğiniz takdirde karşı defansı kısa bir süreliğine azalacaktır, Gözetleme Protokolü ile bu itemi çıkarak takım arkadaşlarınızın birazda olsa seri bir şekilde karşı taraftan oyuncu eksiltiğini görebilirsiniz.
  Gelişmiş OS: Kaçış mekanizması olmadığı için bu item ile Asas(Suikastçi) sentinellerden, sersemletme, yavaşlatma etkili becerilerden daha çabuk kurtulursunuz.
  Zenith Bariyeri: Canınız çok az kaldığında bir kalkan oluşur ve bu sizi belkide hayatta tuttar. 🙂
 • E Bölümü;
  Haberci:
  Dağıtıcı Işın itemini çıktığınız zaman Haberci itemini çıktığınızda rakiplerinizi yakarak öldürebilirsiniz. 🙂
  Keskin Kovan: Gemini diğer Desteklere göre Normal vuruş menzili yüksel olan bir şampiyon, düşman takıma hasar vermek isterseniz kesinlikle denemelisiniz.
  Akıntı Muhafızı: Zenith Bariyerini çıkmadıysanız Akıntı Muhafızını çıkmayı deneyebilirsiniz, Savaş başlamadan önce 150 can korumalı bir kalkan veriyor.
 • F Bölümü;
  Sur: Karşı tarafta alan kontrolü ve savaş başlatma potansiyeli var ise bu item tam olarak o savaşın başlangıcını engellemek için bire bir.
  Yakıcı Mermi: Haberci çıktığınız zaman Yakıcı Mermi ile etkisini daha da hissetirebilirsiniz.
  Cryo Mermi: Normal saldırılarınız ile düşman Sentinelleri yavaşlatabilirsiniz.

Not: Cryo Mermi sadece Düşmanlarınızı yavaşlatmayıp, Kulelerin vuruş hızınada etki eder. Kuleye vurduğunuzda normalden daha yavaş vurduğunu görebilirsiniz.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super