Hearthstone Oyuncularına All In One For Hearthstone!

Sonunda özellikle Türk Hearthstone oyuncularına hem öğrenim hem de pratiklik olarak büyük yarar sağlayacak bir Hearthstone aplikasyonu League Factory (olley) tarafından yayımlandı! Şimdi sıra incelemede;

Dün akşam öncelikle Google Play üzerinden yayımlanan “All In One For Hearthstone” aplikasyonu içerisinde oyunculara bir çok kolaylık sağlayacak özelliklerle donatılmış bir durumda. Umuyoruz ki sizler için hazırladığımız uygulamamız oyun için sizi daha da rahatlatır. Tarafımızdan güzel bir kadro ile oyunculara sunulan bu uygulamayı gelin hep beraber ayrıntılı olarak inceleyelim.

LEL
Programımızın kısaca özellikleri:

  • İstediğiniz şekilde destenizi oluşturun,
  • Oyun içerisine gelen tüm kartları anında inceleyin,
  • Hayalinizdeki desteyi oluşturmak için ne kadar dust’a ihtiyacınız olduğunu öğrenin,
  • Arenada hangi kartı seçeceğinizi bilemediğinizde destek alın,
  • Oluşturduğunuz desteleri direk bilgisayardan görüntüleyin,
  • Ve ünlü oyunculardan meta desteler ile ilgili rehberler okuyun!

LEL2

  • Deste Oluşturun: Oyun içerisinde bulunan bütün kartları ve bütün classları kullanarak istediğiniz desteyi oyuna uygun olarak oluşturun ve de isterseniz bilgisayar üzerinden özel bir kod kullanarak görüntüleyin. Böylece Hearthstone oyununa ulaşamazken aklınıza bir fikir geldiğinde unutmadan destenizi oluşturabilir ve görebilirsiniz.
  • Meta Rehberleri: Profesyonel Türk Hearthstone oyuncularının oluşturduğu ve hazırladığı metaya uygun destelerin oynanışını ve kartları hakkında bilgi edinin ve kendiniz uygulayın. Kendinizi geliştireceğinizi ve rank atlayacağınıza dair güvence verebiliriz! (Yani tabii size bağlı)
  • Arena Desteği: Arena oynarken tartışmasız en önemli adım destenizi oluştururken seçeceğiniz kartlardır. Kartlarınızı seçerken arada kaldıysanız ve neyi seçeceğinizi bilemiyorsanız bu özelliği kullanarak hangi class için hangi kart daha iyi görebilir ve o kartı alabilirsiniz.
  • Kaç Dust Kaldı?: Hayalinizde bir deste varsa ve o desteyi oluşturmak için ne kadar dusta ihtiyacınız olduğunu öğrenmek istiyorsanız yine uygulamamızın içinde bulunan bir özelliği kullanarak hayalinizdeki desteyi oluşturabilir ve destemizi craftlamak için ne kadar dust gerekli öğrenebilirsiniz.

başlık

Eğer sizde bu uygulamayı hemen indirmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bize medya üzerinden ulaşabilirsiniz! Uygulamamızı indirdikten sonra yorumlarınızı ve özellikle de önerilerinizi heyecan ile bekliyoruz. 

Facebook Sayfamız             Google Play Sayfamız                  League Factory Sayfamız

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super