ALL-STAR Kadromuz Belli Oldu!

Avustralya’da gerçekleşecek olan, Wild Card All-Star Turnuvası için 1 haftador süren oylama tamamlandı. Turnuvada Şampiyonluk Ligi’ni temsil edecek 5 oyuncunun ismi belirlendi.  Seçilen oyuncular ve oy oranları ise hemen haberimizin altında !

ÜST KORİDOR – THALDRIN

 

thaldrin

Beşiktaş’ın kaptanı ve sezon boyunca gösterdiği performansla adından söz ettiren Berke “Thaldrin” Demir, All-Star takımının üst koridorunda görev yapacak.

ORMANCI – CRYSTAL

 

crystal

Dark Passage’ın 2 TBF şampiyonluğu yaşayan ve Dünya Şampiyonası gören tecrübeli oyuncu Atakan ”Crystal” Aydın, sizlerin oylarıyla orman rolünde bulunacak.

ORTA KORİDOR – NARU

 

naru

Dark Passage’ın kaptanı ve aynı zamanda Türkiye’nin en iyi orta koridor oyuncusu olarak görülen Koray “Naru” Bıçak, Avustralya’da orta koridor rolünü üstlenecek.

NİŞANCI – HOLYPHOENIX

 

holyphoenix

Sezona Dark Passage’da başlayıp HWA Gaming’de noktayı koyan başarılı nişancı Anıl “HolyPhoenix” Işık alt koridorda mücadele edecek.

DESTEK – DUMBLEDOGE

 

dumbledoge

Yılın çaylağı ödülünün yanı sıra bu sezon yaptığı oyunlarla sürekli adından söz ettiren Mustafa Kemal “Dumbledoge” Gökseloğlu, HolyPhoenix’in alt koridordaki partneri olacak.

1 hafta boyunca süren ve 140.000’e yakın oyun kullanıldığı oylama sonucunda sizlerin seçtiği 5 oyuncu, 26-29 Kasım tarihleri arasında Margaret Court Arena’da gerçekleşecek Wild Card All-Star Turnuvası’nda mücadele edecek. Ayrıca turnuvada Türkiye’nin yanı sıra Avustralya, Bağımsız Devletler Topluluğu, Brezilya, Japonya, Latin Amerika ve Uzakdoğu Asya temsilcileri de katılacak.

We will be happy to hear your thoughts

Leave a reply

Watch Dragon ball super